НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
22.10.2021 240

Актриса серіалу «Топтун» розповіла, як проводить внутрішню чистку за допомогою динамічної медитації

Катерина Гулякова зіграла в серіалі «Топтун», який виходить у будні о 17:00 на каналі «Україна». У оточенні кожного з нас можуть бути люди як з хорошою, так і з поганою енергетикою, тому актриса навчилася відновлюватися за допомогою динамічної медитації.

Якщо ваша робота пов'язана зі спілкуванням або ви часом перебуваєте в стані, немов з вас викачали енергію, тоді досвід актриси буде дуже доречним.

«У нашій професії багато людей. А це означає, що навколо нас достатньо енергії, яка, на жаль, не завжди хороша. Ми весь час на виду, дуже відкриті й можемо отримувати якісь емоційні удари, – сказала актриса Катерина Гулякова. – Тому дуже важливо проводити внутрішню чистку. У певний період я знайшла для себе динамічну медитацію Ошо. Це змінило моє життя, зробивши його більш цікавим».

За словами актриси, динамічну медитацію неможливо робити вдома, тому що це досить активна і галаслива практика. Адже спочатку ми повинні звільнитися від того, що вже є в нас, щоб потім наповнитися. Тому медитація проходить у динаміці.

«Тобто ти не сидиш в стані дзен, а звільняєшся від всього поганого, що збираєш щодня, – пояснила зірка серіалу «Топтун». – Я займалася два рази на рік 21 день без перерви, хоча їй можна приділяти набагато більше часу протягом року. Після такої практики навіть спортсмени дивуються: «Боже, я не знав, що в моєму тілі є ті чи інші м'язи!»

Актриса зізналася, що постійно знаходить для себе нові практики і кайфує від цього: «Вони очищають, наповнюють і дають нове бачення та розуміння».

Дивіться 40-серійний серіал «Топтун» о 17:00 з понеділка по четвер на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
Актриса серіалу «Топтун» розповіла, як проводить внутрішню чистку за допомогою динамічної медитації 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
22.10.2021 240
Еще материалы раздела «Афиша»