НОВОСТИ ДНЯ: Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженных  С метелями и морозами до -15: климатолог рассказала, когда в Украину придет настоящая зима  Сплошная белая полоса: кому из знаков в год Водяного тигра повезет  Нові податки з продажу квартир. Скільки доведеться заплатити після ухвалення закону 5600все новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
24.10.2021 643

Нові правила перевезень: у поїзди не пустили 340 пасажирів без COVID-документів

З початку дії нових правил пасажирських перевезень менш як 0,5% пасажирів були не допущені до поїздки залізницею через відсутність належних документів.

Як передає Укрінформ, про це розповів керівник пасажирського напрямку АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський, повідомляє пресслужба компанії.

«Починаючи з 21 жовтня було перевезено понад 125 тисяч пасажирів поїздами далекого сполучення та Інтерсіті+, з них лише 340 не допущено до поїздів через відсутність вакцинації або тесту. Загалом ситуація з перевезенням абсолютно контрольована. Пасажири отримали всю інформацію, з розумінням поставилися до нових правил перевезень та в більшості випадків їх неухильно дотримуються, — зазначив він.

В Укрзалізниці нагадують, що з 21 жовтня залізничні перевезення в далекому сполученні дозволені пасажирам за умови наявності в них: квитка на поїзд; документа, що посвідчує особу; документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 (сертифікат про вакцинацію може бути або паперовий, або згенерований у застосунку «Дія»); або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів 11 жовтня 2021 року ухвалив постанову, відповідно до якої в Україні з 21 жовтня почали діяти нові правила міжобласних пасажирських перевезень.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нові правила перевезень: у поїзди не пустили 340 пасажирів без COVID-документів 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
24.10.2021 643
Еще материалы раздела «Общество»