НОВОСТИ ДНЯ: Украине прогнозируют в четверг до 12° мороза  Поліція перевіряє, скільки в базі «Миротворця» дітей та підлітків  За десятибальною «шкалою Геббельса» російська пропаганда працює на 15 балів – Цимбалюк  Жадность застройщиков сыграла с ними злую шутку: спрос на первичке к концу года обвалится  Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 годавсе новости дня
Бизнес
Экономика
25.10.2021 356

Висока ціна на газ вдарить і по аграрному сектору – Зеркаль

Зріст цін на газ може вплинути не тільки на тарифи житлово-комунальних послуг, а й на аграрний сектор.

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявила радниця міністра енергетики Олена Зеркаль, передає Укрінформ.

За її словами, в умовах зростання цін багато підприємств припиняють роботу, що, своєю чергою, впливає на хімічну промисловість.

«Усі ми зараз говоримо про ціни на газ в прив’язці до наших домівок, але ж, знову-таки, якщо подивитися трохи далі, то це буде мати вплив і на врожай наступного року. Тому що для того, щоб починати всі сільськогосподарські роботи, потрібно мати також і добрива. А добрива виробляються з газу. І зараз зупиняються заводи, які виробляють ці добрива, бо воно просто стає золотим», – пояснила Зеркаль.

Водночас, за її словами, український уряд розраховує на продовження транзиту та реверс газу з-за кордону.

«Тобто все це дуже комплексна картинка, де все залежить від наявності всіх елементів у системі», - радниці міністра.

Як повідомлялося, протягом кількох минулих місяців ціна природного газу на європейському ринку зросла у кілька разів та сягала до 2000 доларів за 1000 кубічних метрів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Висока ціна на газ вдарить і по аграрному сектору – Зеркаль 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
25.10.2021 356
Еще материалы раздела «Экономика»