НОВОСТИ ДНЯ: Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 года  Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 268 мільйонів  Погода в Украине 9 декабря: осадки в виде снега и дождя  Новые квартиры в декабре заметно подорожают  Рішення вже ухвалено. Хто та коли отримає третю дозу COVID-вакцини  У Міноборони розпочалася «демілітаризація» посад — Резніковвсе новости дня
Бизнес
Экономика
26.10.2021 268

Украерорух уперше за 2 роки отримав прибуток 183 млн грн

Державне підприємство Украерорух уперше з осені докризового 2019 року отримало чистий прибуток в ІІІ кварталі 2021 року. Розмір прибутку - 183 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба ДП.

Відзначається, що прибуток отримано навіть попри те, що в зазначений період інтенсивність повітряного руху була на 26% нижчою порівняно з аналогічним періодом 2019 року.

"Застосування дієвих антикризових заходів, ефективне використання залучених кредитних коштів міжнародних фінансових організацій та системна робота з українськими і іноземними авіакомпаніями з метою їхнього залучення до використання повітряного простору України, фінансова дисципліна в розрахунках з боку партнерів-авіакомпаній стали приносити бажані результати і дозволили вийти на прибуткову діяльність за квартал уперше з осені докризового 2019 року", - заявив керівник Украероруху Андрій Ярмак.

Він розповів про ще один важливий чинник – це потроєння кількості польотів у повітряному просторі над Чорним морем, де з червня було запроваджено економічно обґрунтовану ставку за аеронавігаційне обслуговування.

У результаті було зменшено збитки, які було отримано за результатами першого півріччя цього року (мінус 260 млн гривень), яке починалося за ситуації, коли було менш ніж 50% показника польотів порівняно з докризовим періодом.

Зокрема, із січня по серпень 2021 року сумарні збитки було скорочено до 77 млн гривень за фактичної шкоди за попередній рік у більш ніж один мільярд.

У прес-службі нагадали, що, за оцінками експертів ІСАТ, втрата доходів у 2020-2021 роках була у всіх учасників світового авіаринку. Наприклад, провайдери аеронавігаційного обслуговування втратили 13 млрд доларів, а аеропорти - 115 млрд доларів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Украерорух уперше за 2 роки отримав прибуток 183 млн грн 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
26.10.2021 268
Еще материалы раздела «Экономика»