НОВОСТИ ДНЯ: Астрофізики виявили у нашій галактиці незвичний об’єкт  Телескоп NASA показав сферичне скупчення у сузір’ї Тукан  Археологи виявили стародавній череп зі слідами хірургічної операції: йому більше 2000 років  Вперше за 20 років. Український корабель відправляється в експедицію в Антарктиду  Китайський супутник відбуксував інший апарат на «поховальну орбіту»  Снегопады накроют всю Украину: какая будет погода на выходные  Українські миротворці з вертольота знищили базу бойовиків у Конговсе новости дня
04.11.2021 533

Мінфін планує запустити фінансовий лізинг на житло

Міністерство фінансів обіцяє невдовзі анонсувати запуск нового інструменту кредитування житла - фінансовий лізинг під 5%.

Про це в ході підписання 1000 договору за державною програмою «Доступна іпотека 7%» сказав заступник міністра фінансів України з питань європейської інтеграції, голова ради Фонду розвитку підприємництва Юрій Драганчук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми будемо запускати нову державну компанію Укфінжитло, яка пропонуватиме додаткові продукти для осіб, що отримують зарплату з бюджету: вчителі, лікарі. Там буде новий інструмент - фінансовий лізинг під 5%, який дасть змогу людям, що працюють в бюджетній сфері і отрмують менші зарплати, отримати пільгове житло. Держава має забезпечити цих людей житлом. Найближчим часом ми анонсуємо запуск і перші іпотечні договори", - сказав Драганчук.

Він також зауважив, що завдяки програмі «Доступна іпотека 7%» ринок кредитування житла пожвавився вперше за багато років. Це свідчить про те, що іпотека стає популярнішою і доступнішою.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні з 1 березня 2021 року запрацювала державна програма «Доступна іпотека 7%». За умовами програми, об'єктом іпотеки може виступати квартира або приватний будинок. Максимальна вартість об'єкта – 2,5 млн грн, при цьому гранична сума іпотеки становить 2 млн грн. Кредит надається на термін до 20 років. Перший мінімальний внесок становить 15%, а іпотечна ставка – 7%.

Оценка материала:

5.00 / 1
Мінфін планує запустити фінансовий лізинг на житло 5.00 5 1
Бизнес / Недвижимость
04.11.2021 533
Еще материалы раздела «Недвижимость»