НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Світ
04.11.2021 442

В Афганістані заборонили іноземну валюту

Іноземну валюту заборонили використовувати в Афганістані. Якщо в обігу буте суто національна – це позитивно позначиться на економіці країни – впевнені таліби. Дотепер на базарах часто послуговувалися доларами, а у прикордонних районах – ще й грішми сусідніх країн, приміром, Пакистану.

Заборонивши іноземну валюту, влада намагається утримати всередині Афганістану долари США. Їх зараз бракує, адже після того, як таліби взяли під контроль Кабул, західні банки заморозили іноземні активи країни. Нині на рахунках в американських фінустановах зберігають понад 7 мільярдів доларів, що належать Афганістану – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
В Афганістані заборонили іноземну валюту 5.00 5 1
Політика / Світ
04.11.2021 442
Еще материалы раздела «Світ»