НОВОСТИ ДНЯ: У КМДА пояснили, як користуватися метро як укриттям після повернення плати за проїзд  У Києві 17 травня пройде прощання з Леонідом Кравчуком: час та місце  В ОДКБ вирішили взаємодіяти з НАТО  «Азов» виконав наказ і дав змогу ЗСУ перегрупуватися – командир полку  Чи наважиться Білорусь напасти на Україну: відповідь військового експерта  Білорусь визнала, що втрачає мільярди доларів через санкції  У США вважають, що Україна може "обійти" ПДЧ на шляху до НАТО, як Фінляндія та Швеціявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
15.11.2021 4878

До Землі наближається величезний астероїд

Велетенський астероїд летить до Землі. Підозріле небесне тіло зафіксувала обсерваторія російського Інституту прикладної математики.

Науковці космічний камінь назвали UL17 і вважають його потенційно небезпечним для нашої планети. Днями дослідники обіцяють вивчити і розрахувати траєкторію польоту велетня, поки він за 18 мільйонів кілометрів від нас – повідомили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Раніше фахівці NASA попереджали: 11 грудня поруч із Землею прошмигне ще один небезпечний астероїд, 4660 Nereus, діаметром 330 метрів.

Оценка материала:

5.00 / 2
До Землі наближається величезний астероїд 5.00 5 2
Жизнь и Стиль / Общество
15.11.2021 4878
Еще материалы раздела «Общество»