НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Бизнес
Технологии
26.11.2021 399

Perseverance добув іще один зразок каменя на Марсі

Марсохід Національного управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA) Perseverance добув іще один зразок каменя на Червоній планеті.

1637828498-314_26.11.21

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сторінці апарата у Tвіттері.

«Камінь настільки гарний, що я вдруге взяв його зразок. Запечатав вже свою п’яту пробірку з іншим шматочком цієї цікавої породи», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що марсохід бере два зразки того каменя, який є ціллю з «високим рівень пріоритетності» для NASA.

Перший зразок каменя, який містить мінерал олівін зеленого забарвлення, був зібраний ще минулого тижня.

Як повідомляв Укрінформ, марсохід Perseverance доправлений на Марс разом із гелікоптером Ingenuity у межах дослідницької місії NASA 18 лютого 2021 року.

Одне з його завдань – зібрати на Марсі зразки породи, які на Землю вивезе спеціальна спільна місія Європейської космічної агенції та NASA.

Оценка материала:

5.00 / 1
Perseverance добув іще один зразок каменя на Марсі 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
26.11.2021 399
Еще материалы раздела «Технологии»