НОВОСТИ ДНЯ: Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленів  Мінлива хмарність і посилення морозів: прогноз погоди на 19 січнявсе новости дня
Политика
Мир
28.11.2021 203

Австрія першою в ЄС запровадить податок на дохід від криптовалют

У Австрії з 1 березня 2022 року почне діяти новий податок на прибуток від торгівлі криптовалютами.

Як передає кореспондент Укрінформу, відповідне нововведення передбачено у розробленій урядом країни так званій "екосоціальній" податковій реформі.

"На цей момент все ще існує дисбаланс з точки зору регулювання криптовалют у порівнянні з традиційними акціями та облігаціями. Ми першими в ЄС створюємо базу оподаткування для криптовалют", - прокоментував реформу міністр фінансів Гернот Блюмель.

Підготовлений Мінфіном законопроєкт, який наразі перебуває на схваленні у парламенті, передбачає інтеграцію криптовалют в існуючу систему оподаткування доходів від основних засобів. Згідно з ним, дохід від продажу криптовалют підлягає оподаткуванню за спеціальною ставкою у розмірі 27,5%.

Податкові зобов’язання набувають чинності з 1 березня 2022 року та поширюються на криптовалюти, придбані після 28 лютого 2021 року. Криптовалюти, які були придбані до цього часу, не підпадають під новий режим оподаткування.

Як повідомляв Укрінформ, у вересні Верховна Рада ухвалила у другому читані та в цілому законопроєкт №3637 "Про віртуальні активи", який встановлює в Україні механізм правового регулювання сфери віртуальних активів, що легалізує ринок криптовалюти.

Оценка материала:

5.00 / 1
Австрія першою в ЄС запровадить податок на дохід від криптовалют 5.00 5 1
Политика / Мир
28.11.2021 203
Еще материалы раздела «Мир»