НОВОСТИ ДНЯ: США шукають джерела газу для Європи на випадок вторгнення Росії в Україну, - FT  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
28.11.2021 1372

Зеленський привітав юдеїв із Ханукою

Президент Володимир Зеленський привітав юдеїв України зі святом Хануки.

Вітання розміщено на сайті глави держави, передає Укрінформ.

«Шановна єврейська громадо України! Сердечно вітаю вас із величним святом – Ханукою. Усі вісім святкових днів віруючі іудеї запалюватимуть на менорі ханукальні свічки, світло яких символізує незламність людського духу, віру в перемогу над незгодами, торжество добра і справедливості», - зазначив Зеленський.

Як сказав Президент, Україна стала спільною домівкою для людей багатьох національностей та віросповідань, і в цьому розмаїтті духовні надбання єврейського народу органічно доповнюють національну культуру.

Він побажав юдеям міцного здоров’я, радості, достатку та родинного затишку.

Як повідомляв Укрінформ, свято Ханука, що не має фіксованої дати і щороку припадає на різні дні, у 2021 році настає увечері 28 листопада і триватиме 8 днів – до 6 грудня.

Це юдейське свято також називають «Святом восьми свічок» або «Святом вогнів». Головним його символом є світильник ханукія із запаленими вісьмома свічками.

Оценка материала:

3.00 / 2
Зеленський привітав юдеїв із Ханукою 3.00 5 2
Жизнь и Стиль / Общество
28.11.2021 1372
Еще материалы раздела «Общество»