НОВОСТИ ДНЯ: Hubble показав «зоряні вітрила» у космосі  Комунікації та технології: Україна й НАТО підписали оновлений меморандум  Міноборони сформує понад 150 батальйонів тероборони  У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професійвсе новости дня
Бизнес
Экономика
04.12.2021 307

У МВФ назвали ризики для світової економіки через «Омікрон»

Новий штам коронавірусу омікрон загрожує глобальній економіці зниженням темпів відновлення.

Про це заявила голова Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва.

"Новий штам, який може поширитися дуже швидко, може підірвати довіру. І в цьому сенсі ми, ймовірно, побачимо деякі зниження зроблених нами в жовтні прогнозів зростання світової економіки", – сказала Георгієва.

Зазначається, що у своєму останньому World Economic Outlook фонд прогнозував глобальне зростання на 5,9% цього року та 4,9% у 2022 році, але Сполучені Штати та інші великі економіки зазнали різких змін у бік зниження через дельта-штам.

"Ми можемо тільки разом вийти з цього. Це стосується і вакцинації, і підтримки найуразливіших частин світу для того, щоб впоратися з кризою", – наголосила Георгієва, вказавши на необхідність у найкоротші терміни розв'язувати проблему заборгованості бідних країн.

Оценка материала:

5.00 / 1
У МВФ назвали ризики для світової економіки через «Омікрон» 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
04.12.2021 307
Еще материалы раздела «Экономика»