НОВОСТИ ДНЯ: США шукають джерела газу для Європи на випадок вторгнення Росії в Україну, - FT  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Бизнес
Экономика
05.12.2021 421

В Україну доставили ще 66 тисяч вугілля із США

В Україну прибуло друге судно класу Панамакс із американським вугіллям.

Про це повідомляється на сайті компанії ДТЕК Енерго у неділю, 5 грудня.

"Загальний обсяг другого постачання становить 66 тисяч тонн. Сьогодні судно прийнято на 20-й причал порту ТІС (порт Південний – ред.)", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найближчими днями ця партія поповнить запаси українських ТЕС та дозволить забезпечити стабільність енергосистеми у пікові періоди.

"Очікується, що у грудні в Україну прибудуть ще три суднові партії з вугіллям, зафрахтованих ДТЕК для потреб власної генерації. Сумарний обсяг домовлених на листопад-січень постачань становить близько 470 тисяч тонн", - додали в компанії.

При цьому 60,5 тисяч тонн вугілля з першого судна класу Панамакс вже відвантажено у вагони та направлено на Вуглегірську, Зміївську та Трипільську ТЕС.

Раніше в Міненерго заявили, що ситуація з постачанням вугілля стабілізувалася. На складах теплових електростанцій розпочалося накопичення запасів.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україну доставили ще 66 тисяч вугілля із США 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
05.12.2021 421
Еще материалы раздела «Экономика»