НОВОСТИ ДНЯ: США шукають джерела газу для Європи на випадок вторгнення Росії в Україну, - FT  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Политика
Украина
07.12.2021 211

Посилення карантину на новорічні свята не планується – міністр

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко заявив, що посилення карантину на новорічні свята не планується.

Про це він заявив в ефірі "24 каналу".

"Україна вже перебуває в адаптивному карантині, і до новорічних свят запровадження додаткових обмежень не планується. "Минулого року у цей проміжок часу була нова хвиля. Щоправда, ми тоді після свят запроваджували карантинні обмеження, це дозволило нам хвилю відтягнути у часі. Закликаю святкувати новорічні свята в безпеці. В ізоляції з рідними, а також повним курсом вакцинації ", – зазначив Ляшко.

Міністр охорони здоров'я констатував покращення епідемічної ситуації в Україні, однак не виключає нової хвилі епідемії Covid-19. Водночас, міністр наголосив, що епідемія ще не завершилася.

Оценка материала:

5.00 / 1
Посилення карантину на новорічні свята не планується – міністр 5.00 5 1
Политика / Украина
07.12.2021 211
Еще материалы раздела «Украина»