НОВОСТИ ДНЯ: США шукають джерела газу для Європи на випадок вторгнення Росії в Україну, - FT  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
08.12.2021 1897

Лазебна: Населення України старіє, дітей – лише 18%

В Україні наразі 7 мільйонів дітей, що становить 18% від усього населення.

Про це сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна на Всеукраїнському Форумі "Україна 30. Саміт "Діти", присвяченому 75-річчю діяльності Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я дуже часто розповідаю про те, що ми — старіюча нація. І це не тільки стосується того, як зростає тривалість життя. Але це і ще про такий показник, що сьогодні, наприклад, дітей серед нас стає менше. І от по цифрам. Сьогодні у нас 7 мільйонів дітей, або 18% від усього населення нашої країни. На початку незалежності було майже 26%”, - розповіла Лазебна.

На думку міністра, потрібна така політика, "яка буде розбудовувати нашу країну, де не буде страшно народжувати, де родини з дітьми будуть отримувати необхідну підтримку і послуги, й діти будуть, безумовно, щасливими”.

Вона також зауважила, що в Україні наразі є 19 видів державної соціальної підтримки — соціальних виплат і доплат, якими на сьогодні охоплені близько 2 мільйонів сімей із дітьми.

Як повідомлялося, упродовж 2020 року відділами державної реєстрації актів цивільного стану України зареєстровано понад 295 293 народження дітей.

Оценка материала:

5.00 / 1
Лазебна: Населення України старіє, дітей – лише 18% 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
08.12.2021 1897
Еще материалы раздела «Общество»