НОВОСТИ ДНЯ: Hubble показав «зоряні вітрила» у космосі  Комунікації та технології: Україна й НАТО підписали оновлений меморандум  Міноборони сформує понад 150 батальйонів тероборони  У Києві підготували 15 локацій для святкування Водохреща  Український парадокс: будівництва затихають, обсяги будівельних робіт зростають  Снег и морозы накануне Крещения: погода на 18 января  Військовий облік жінок: Президент закликав уточнити перелік професійвсе новости дня
08.12.2021 224

У Мінекономіки спрогнозували комунальні тарифи на 2022 рік

У Мінекономіки прогнозують зростання тарифів на опалення, воду та газ для населення у 2022 році. Водночас ціни на електроенергію залишаться без змін.

Про це повідомляє Департамент стратегічного планування та макроекономічного прогнозування міністерства.

"Очікуємо, що зростання ціни на опалення буде на рівні 6%, на воду 11%, на електроенергію 0%, на газ 13%. Допустимий коридор плюс-мінус 3%", – йдеться в повідомленні.

У департаменті нагадали, що очікування підвищення тарифів у консенсус-прогнозі – це усереднені значення припущень низки експертних та фінансових установ, що можуть не справдитись.

Як зазначили в департаменті, у травні Кабінет міністрів прийняв постанову №586, якою схвалено офіційний прогноз щодо динаміки цін на 2022 рік.

"Ключовий пріоритет уряду – стримати зростання цін на житлово-комунальні послуги для населення. Будуть вжиті заходи, щоб залишити зростання тарифів у мінімальній динаміці", – зазначили у відомстві.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Мінекономіки спрогнозували комунальні тарифи на 2022 рік 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
08.12.2021 224
Еще материалы раздела «Рынки и компании»