НОВОСТИ ДНЯ: Чи замінюватимуть військових, які на фронті від першого дня війни, новими: відповідь полковника СБУ  Короткочасні дощі та спека до +36: прогноз погоди на 15 серпня  Вручати повістки вдома неефективно: у командуванні пояснили чому  Бензин та дизель знову подорожчають? Кабмін пропонує повернути акциз  Росія може втратити здатність захищатися від будь-яких контратак у Херсонській області, - ISW  Спека повертається: яку погоду очікувати в Україні 15 серпня  У Сухопутних військах пояснили, як далі буде відбуватися мобілізація в Українівсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
21.12.2021 1241

Археологи натрапили на можливі руїни храму Геркулеса з міфів

Для підтвердження гіпотези знадобиться цілий ряд досліджень.

Іспанські археологи натрапили на затоплені руїни, які могли належати храму фінікійського бога Мелькарта. Стародавні римляни ототожнювали його з Геркулесом, а стародавні греки – з Гераклом.

Про унікальну знахідку пише El Pais.

За словами глави Центру підводної археології Мілагрос Альзагі Гарсіае, до такого висновку вчені дійшли після ряду досліджень:

"Ми порівняли дані з документальних джерел та археологічних відкриттів із зображеннями, отриманими за допомогою комп'ютерного моделювання, й результати змушують нас вірити, що це може бути храм Геркулеса, описуваний в міфах".

Однак, для підтвердження гіпотези знадобиться ще цілий ряд досліджень.

Руїни виявили в автономному співтоваристві Андалусія в околицях міста Кадіс.

Оценка материала:

5.00 / 1
Археологи натрапили на можливі руїни храму Геркулеса з міфів 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
21.12.2021 1241
Еще материалы раздела «Суспільство»