НОВОСТИ ДНЯ: Трупи постійно привозять з України: в столиці Бурятії спорткомплекс перетворився на зал ритуальних послуг  Паливна криза в Україні. У Кабміні назвали причину черг на АЗС  В Україні конфіскували російські та білоруські активи на 30 млрд, - БЕБ  Розвідка Британії підтвердила відсторонення голови Чорноморського флоту РФ. Герасимов залишився  Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»  На експропрійованому заводі Renault у Москві збиратимуть китайські автомобілі «Москвич»  Нічні заморозки, шквали та дощі: прогноз погоди на сьогоднівсе новости дня
Бизнес
Технологии
28.12.2021 810

Бойовий наземний дрон «Миротворець» успішно пройшов заводські випробування

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, під час випробувань компанія «Синергія» тестувала транспортну версію роботизованої платформи «Миротворець»

Конструкторсько-виробниче підприємство «Синергія» здійснило заводські випробування своєї роботизованої плаваючої платформи «Миротворець». Під час випробувань роботизована платформа виконувала умовне завдання із термінового доставлення медикаментів пораненим в зону бойових дій.

Випробування проходили в зимових умовах – «Миротворець» успішно перетнув засніжене поле і, як стверджується, загалом може «проїжджати там, де не проїдуть позашляховики» та «легко долає засніжені грунти, паводки, річки, болота».

Зазначається, що управління платформою здійснювалося на відстані 2000-2300 м в умовах непрямої видимості. Водночас максимальна дальність керування платформою – до 5000 м. Вантажопідйомність транспортної версії дрона досягає 480 кг.

Роботизована платформа «Миротворець» була створена відповідно до вимог сучасного поля бою. Її відрізняє швидкість, яка сягає 35 км/год та є важливим фактором для підвищення виживання дрона та зменшення часу на виконання завдань. Окрім того, він амфібійний і може долати водні перешкоди зі швидкістю до 6 км/год.

Також «Миротворець», висота якого становить 110 см, відрізняється малопомітністю у тепловому спектрі завдяки тому, що для бойових завдань він комплектується виключно електричною батареєю, яка гарантує запас ходу від 100 км.

Оператор може протягом кількох хвилин замінити батареї на нові у польових умовах. Для виконання завдань у тилу дрон може комплектуватися генератором, бо цей дрон має виконувати не тільки бойові, а і логістичні завдання.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, «Миротворець» може оснащатися різними бойовими модулями. Зокрема, бойовим модулем «Амулет» від ДККБ «Луч» з двома протитанковими ракетами з дальністю ведення вогню до 5 км.

Оценка материала:

5.00 / 1
Бойовий наземний дрон «Миротворець» успішно пройшов заводські випробування 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
28.12.2021 810
Еще материалы раздела «Технологии»