НОВОСТИ ДНЯ: У росії оголосили іноагентами Каспарова і Ходорковського  У росії активісти створюють платформу для боротьби корінних народів за незалежність  У Нідерландах з 2025 року забудовників зобов'яжуть ставити сонячні панелі на новобудовах  Штати хочуть надовго залишити в Європі 100 тисяч своїх військових - CNN  Голова НБУ: для повернення до вільного курсу треба три умови, але поки їх немає  "Мінськ-3" чи "Стамбул-1": експерт розповів про справжні цілі Путіна після трьох місяців війни  Шредер пішов із ради директорів «роснєфті»все новости дня
Политика
Мир
12.01.2022 403

НАТО відмовило Росії в питанні членства України

На засіданні ради Росія - НАТО в середу, 12 січня, РФ закликала НАТО відмовитися від прийому України до Альянсу і отримала відмову, повідомив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

За його словами, союзники підтвердили, що політика відкритих дверей залишається незмінною, як і право кожної країни обирати свій шлях.

"Це була непроста дискусія у ключовий момент для європейської безпеки, але від цього зустріч була ще більш важливою. Відбувся дуже серйозний та прямий обмін думками щодо ситуації в Україні та питань європейської безпеки. Істотні розбіжності між Росією та НАТО з цих питань", - сказав він.

Столтенберг заявив, що НАТО відмовляється йти на компроміс щодо розширення. За його словами, тільки Україна та 30 країн НАТО можуть вирішувати, чи ця країна стане членом альянсу, РФ не має права вето.

Також НАТО на засіданні заявило Росії, що бачить присутність російських військ на кордоні з Україною.

Генсек повідомив, що РФ і НАТО домовилися провести серію зустрічей, щоб домовитися про взаємні та перевірені обмеження на ракетні озброєння в Європі.

Він додав, що в НАТО вважають неправдою твердження РФ, що розширення – це агресивний акт, оскільки воно поширює демократію.

Крім того, Столтенберг заявив, що Україна має право на самооборону та не загрожує Росії.

Оценка материала:

5.00 / 1
НАТО відмовило Росії в питанні членства України 5.00 5 1
Политика / Мир
12.01.2022 403
Еще материалы раздела «Мир»