НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку будуть гребтимуть гроші лопатою в найближчі дні  Бездіяльність Трампа заохочує Путіна: експерт пояснив, чому Кремль не боїться тиску США  Цифровізація фронту: Федоров оголосив про запуск системи Mission Control для дронів  Зеленський готовий укласти угоду, - Трамп  Фон дер Ляєн: «Пакет процвітання» для України майже завершено — що передбачає документ  США отримають Гренландію? Про яку угоду каже Трамп і яка роль Рютте в цьому  Гороскоп на 23 січня за картами Таро: Левам - спогади, Терезам - конфліктивсі новини дня
Політика
Світ
13.01.2022 620

США обіцяють посилити військову підтримку України

США мають намір посилити військову підтримку України та запровадити санкції проти Росії у разі ескалації напруженості.

Про це заявив голова Держдепартаменту США Ентоні Блінкен в ефірі телеканалу MSNBC, у четвер, 13 січня.

"Країни Групи семи (G7), провідні демократичні економіки світу заявили про серйозні наслідки, цієї ж позиції дотримуються Євросоюз і НАТО. Разом ми запровадимо дуже вагомі фінансові, економічні санкції та вживемо заходів, яких не вживали раніше", - сказав Блінкен.

"Водночас ми розраховуємо у разі потреби ще більше посилити оборонні можливості України, а також НАТО", - додав держсекретар США.

Також Блінкен вкотре заявив, що НАТО не відмовиться від політики відчинених дверей.

"Двері НАТО відчинені, якщо країни хочуть вступити, це їхнє суверенне право, звичайно, якщо вони відповідають критеріям. Двері НАТО відчинені, це основний принцип, від якого РФ намагається змусити нас відмовитися. Ми цього не зробимо", - сказав він.

Крім того, Блінкен запевнив, що Захід не погодиться із вимогою відмовити Україні у перспективі членства в НАТО. "Це просто не лежить на столі переговорів", – сказав він.

"Якщо існує виклик для європейської безпеки, то він походить не від НАТО, він походить від Росії. Є способи вирішити цю проблему: дипломатично, через діалог... Подивимося, чи готова Росія взаємодіяти в цьому напрямку. Якщо вона готова, ми можемо врегулювати це мирно, без конфлікту. Очевидно, що це найкращий варіант для всіх", - заявив Блінкен.

Оценка материала:

5.00 / 1
США обіцяють посилити військову підтримку України 5.00 5 1
Політика / Світ
13.01.2022 620
Еще материалы раздела «Світ»