НОВОСТИ ДНЯ: Як зливаються галактики: телескоп показав «космічного метелика»  В Україну привезуть меч Петра Сагайдачного - МКІП  Наполеон з незвичним кремом "Дипломат": смачний спосіб, про який ми не знали раніше  Схожі на зореліт: Hubble показав три галактики у сузір'ї Фенікс  Ткаченко: До кремлівської пропаганди потрібно ставитися, як до інформаційної інфекції  Солнечно и прохладно. Синоптики рассказали, какой будет весна в 2022 году  Уряд погодив подання на ратифікацію угоди з Британією про кредитування ВМС Українивсе новости дня
Политика
Мир
15.01.2022 367

Росія звинуватила НАТО в "заманюванні в свої ряди" України і скандинавських країн

У Росії вважають, що НАТО "затягує" до своїх лав Україну і скандинавські країни. Таку заяву зробив глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на "РИА Новости".

За його словами, Росія готується до будь-якого розвитку подій, поки чекає відповіді від США та НАТО щодо "гарантій безпеки".

"Не припиняються спроби штучно розширювати склад Північноатлантичного альянсу, втягувати туди Україну, зокрема. Нещодавно прозвучали досить цікаві заяви від керівництва НАТО. Про те, що і скандинавські країни, які не є членами Північноатлантичного альянсу, будуть вітатися", - заявив Лавров.

Він назвав "неприйнятним та збитковим" трактування НАТО своїх політичних зобов'язань щодо нерозширення.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг висловився про розміщення військ на сході. З його слів, Альянс не піде на компроміси з питань розширення.

Оценка материала:

5.00 / 1
Росія звинуватила НАТО в "заманюванні в свої ряди" України і скандинавських країн 5.00 5 1
Политика / Мир
15.01.2022 367
Еще материалы раздела «Мир»