НОВОСТИ ДНЯ: Російська влада, включаючи Путіна, все частіше використовує термін "війна", - Reuters  Володимир Зеленський вперше зізнався, де перебувають його діти під час війни  Де у п'ятницю пройдуть дощі та грози: прогноз погоди в Україні на 9 червня  Обмінники отримають попередження за відмову приймати "зношені" доларові купюри  Росіяни більше не хочуть приїжджати до Криму: бронювання готелів практично припинилось  Як Росія готувалася до підриву Каховської ГЕС: Гуменюк вказала на ознаки  Українців попередили про дощі з грозами: які області заллє 9 червнявсе новости дня
Прес-релізи
Інше
25.01.2022 310

Bean to bar - серйозна противага мас-маркету

Що таке технологія виробництва шоколаду bean to bar. У чому її переваги перед масовим виробництвом шоколадних плиток? Чим нова концепція відрізняється від крафтового виробництва.

123_25.01.2022

Нова технологія bean to bar це ціла концепція з виробництва шоколаду. Сьогодні в мас-маркеті купити шоколад із визначними смаковими якостями, завдяки яким він був піднесений на вершину харчового рейтингу, неможливо. Серйозною альтернативою товарам масового споживання стає bean-to-bar – виробнича технологія «від какао-бобу до плитки».

Чим bean to bar відрізняється від шоколадних плиток із супермаркету

Гурмани та ті, хто цінує справжній смак какао-бобів, не здатні їсти продукцію шоколадних фабрик. У ній або домінує солодкий смак, або різні добавки. Заради таких людей працює нова філософія.

Переваги bean to bar:

- На звичайних фабриках шоколад приводять до єдиних стандартів та змішують какао-боби різних сортів. Нова технологія приділяє особливу увагу країні походження сировини.

- На підприємствах харчопрому зазвичай використовують какао із країн Африки. Воно не має якихось плюсів, крім ціни. Провідники нової концепції купують найкращі ароматичні сорти какао. Причому важливою є країна, регіон, навіть плантація. Часто власники компаній особисто знайомі з сільгоспвиробниками, які вирощують какао. Смак готового продукту залежить від місця походження сировини.

- До кожного сорту підбирається свій варіант обсмажування, саме цей етап має максимальний вплив на характеристики готової шоколадки. На кондитерських фабриках боби надмірно підсмажують, знищуючи індивідуальні особливості, дані природою. Через це плитки із сегменту мас-маркет мають такий «змазаний» смак.

- Сповідається мінімалістичний підхід до складу. На відміну від довгого списку інгредієнтів, засунутих у стандартну плитку, bean to bar виготовляється з мінімального набору компонентів. Їх тут лише 2 або 3 - какао-боби/масло, цукор.

Відмінності крафтових майстерень від bean to bar

Крафтовий сегмент максимально наближений до описаної вище концепції. Він повною мірою є серйозною альтернативою набридлому мас-маркету, який не знає міри у гонитві за прибутком.

5678_25.01.2022

Особливості крафтового виробництва:

- Випускає ексклюзивний шоколад невеликими партіями. Шоколатьє створюють його вдома, у майстернях чи невеликих компаніях.
- Усі процеси виконуються вручну.
- Виробник гарантує високу якість продукції та дотримання техпроцесів.
- Не працюють із сирими какао-бобами. Мають справу з какао як напівфабрикатів — крупкою, тертим, маслом, порошком.
- У складі немає шкідливих добавок.
- Використовують лише якісну сировину.

Крафтові виробники не обсмажують або подрібнюють боби, але в них залишається гігантський простір для творчості та експериментів. Їхня продукція є сьогодні гідним конкурентом bean to bar.

Bean to bar - новий погляд на виготовлення шоколаду, покликаний повернутися до джерел ремесла. Такий підхід дозволяє підкреслювати справжній шоколадний смак, а не маскувати його синтетичними добавками та інгредієнтами, що здешевлюють продукцію.

Оценка материала:

5.00 / 2
Bean to bar - серйозна противага мас-маркету 5.00 5 2
Прес-релізи / Інше
25.01.2022 310
Еще материалы раздела «Інше»
 • Слоты с высоким уровнем RTP в каталоге Parimatch Слоты с высоким уровнем RTP в каталоге Parimatch

  Разнообразие игр в каталоге Parimatch впечатляет — это 9700+ игр разного типа. Среди этого разнообразия по популярности лидируют игровые автоматы онлайн с высоким уровнем отдачи — от 96% и выше. Это увеличивает шансы на получение денежного приза, а также повышает его размер.

  Інше 23.02.2023 280
 • Як обрати ідеального партнера в житті? Як обрати ідеального партнера в житті?

  Інше 21.02.2023 186
 • Відкритий реєстр національних публічних діячів України Відкритий реєстр національних публічних діячів України

  Реєстр ПЕП допоможе в режимі онлайн знайти громадських діячів, фізичних та юридичних осіб. YouControl є обов'язковим рішенням для сучасного бізнесу.

  Інше 20.02.2023 1111
 • Ставки на баскетбол: какие есть виды и лучшие стратегии Ставки на баскетбол: какие есть виды и лучшие стратегии

  Баскетбол — динамичный вид спорта с эффектными трехочковыми бросками и зрелищными слэм-данками. Добавить адреналина и удовольствия от выигрыша любимой команды можно при помощи ставок.

  Інше 07.02.2023 529
 • Пагубное влияние наркотиков на организм Пагубное влияние наркотиков на организм

  Многие люди сегодня могут страдать от наркотической зависимости. Есть множество людей, которые подвержены такому воздействию. Это может быть не только молодежь, но и творческие личности, артисты, люди которые постоянно подвержены эмоциональным воздействиям, стрессам и прочему. Различия могут состоять в том, что именно принимают заболевшие. Помочь каждому можно, главное при этом как можно быстрее обратится за помощью, а также не забыть обратить внимание на многие факторы. А все дело в том, что чем более человек подвержен влиянию, тем сложнее будет его вывести из наркотической зависимости.

  Інше 13.01.2023 181