НОВИНИ ДНЯ: Чому Зеленський бачить у Трампі шанс на завершення війни: The Telegraph дізнався деталі  "Довгі Нептуни" та 30 тисяч дальнобійних дронів: Зеленський розповів про українську зброю  Похолодання в Україні: синоптик розказав, де температура впаде до "мінусів"  У четвер Україні прогнозують погіршення погоди: дощ, сніг та ожеледицю  В Україні 20 листопада буде вітряно, на заході - похолодання та дощ із мокрим снігом  Потепління до +14, але ненадовго: синоптикиня озвучила прогноз погоди в Україні на 19 листопада  Зима близько: де в Україні чекати на сніг в понеділоквсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
03.02.2022 650

Українці увійшли до найнещасніших націй – опитування

Міжнародне опитування соціологічної служби Gallup показало, що українці стали однією з десяти найнещасніших націй серед 44 країн, де проводилось дослідження. В Індексі щастя українці посіли 38 місце з 44.

Про це свідчать результати міжнародного опитування Gallup, яке в Україні провели фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), повідомляє ZN.ua.

"Попри те, що абсолютна більшість населення (51%) задоволена власним життям, в Індексі щастя Україна (+20%) посідає 38 місце з 44-х. Таким чином українці входять до десяти найнещасливіших націй світу", - йдеться у повідомленні Демініціатив.

Зазначимо, що в кінці 2020 роки кількість щасливих людей в Україні (49%) було більше числа нещасних (35%).

Загалом 57 відсотків населення Землі задоволені власним життям, 13 - не задоволені, 28 - не відчувають ані задоволення, ані незадоволення щодо власного становища.

Найщасливішими себе відчувають люди у Колумбії, Казахстану, Албанії, Еквадору та Малайзії. Як і у попередніх подібних дослідженнях, населення Латинської Америки, Африки та Східної Азії почувається найщасливішим з усіх країн світу, тоді як жителі Європи, Близького Сходу та Росії почувають себе більш нещасними.

У 2021 році до списку лідерів нещасних увійшли жителі Гани, Афганістану, Гонконгу, Іраку та Росії.

Опитування через інтерв’ю face-to-face, телефоном (CATI) та в онлайні провела міжнародна асоціація Gallup з жовтня по грудень 2021 року серед 41560 респондентів із 44 країн світу. Теоретична похибка опитування становить 3-5 відсотків.

В Україні дослідження проводили "Демініціативи" спільно з КМІС з 2 по 11 грудня 2021 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Вибіркова сукупність складає 2003 респонденти і є репрезентативною для дорослого населення (віком 18 років і старше) України.

Оценка материала:

5.00 / 2
Українці увійшли до найнещасніших націй – опитування 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
03.02.2022 650
Еще материалы раздела «Суспільство»