НОВИНИ ДНЯ: 200 г на 8 л води — і редиска виросте великою й солодкою: полийте цим грядку після появи сходів  Гороскоп на 4 квітня: Рибам - полегшення, Овнам - кохання та вибір  Не треба ні поливати, ні підживлювати: ці квіти пишно цвістимуть до самих морозів без догляду  Гороскоп на 4 квітня для всіх знаків зодіаку: день сильних емоцій і непростих розмов  Чому редис виростає гірким та порожнім: помилки садівників  Погода у перші квітневі вихідні — синоптикиня здивувала прогнозом  Путін змушений "ховати" виробництво ракет у Сибіру: The Telegraph назвало причинувсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
06.06.2022 6342

У МВС спростували масовий виїзд чоловіків за кордон і нагадали про відповідальність

Чоловіків, які намагаються незаконно виїхати з України за кордон, виявляють з першого дня повномасштабної війни, проте це не є масовим явищем.

Про це у телеефірі заявив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко, передає кореспондент Укрінформу.

"Є різні схеми, у різних регіонах це по-різному відбувається, але так чи інакше, говорити про те, що це масовий рух, я не можу. Тобто справді, є поодинокі випадки, є групи, які цим займаються, але це не є масовим, і говорити про те, що тисячі чоловіків виїжджають за кордон - це неправда", - сказав Денисенко.

За його словами, у середньому за незаконний перетин кордону такі чоловіки платять від 5 до 15 тисяч доларів.

Водночас радник глави МВС нагадав, що законодавством передбачена відповідальність і для тих, хто організує такі схеми, і для тих, хто намагався незаконно перетнути кордон.

Як повідомлялося, на період дії воєнного стану чоловікам – громадянам України віком від 18 до 60 років обмежено виїзд за межі країни.

Оценка материала:

5.00 / 5
У МВС спростували масовий виїзд чоловіків за кордон і нагадали про відповідальність 5.00 5 5
Життя та Стиль / Суспільство
06.06.2022 6342
Еще материалы раздела «Суспільство»