НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку будуть щасливчиками долі весь наступний тиждень  Які дерева в жодному разі не можна білити навесні, бо вони загинуть  Гороскоп на 4 квітня за картами Таро: Стрільцям - не замикатися, Скорпіонам - старт  200 г на 8 л води — і редиска виросте великою й солодкою: полийте цим грядку після появи сходів  Гороскоп на 4 квітня: Рибам - полегшення, Овнам - кохання та вибір  Не треба ні поливати, ні підживлювати: ці квіти пишно цвістимуть до самих морозів без догляду  Гороскоп на 4 квітня для всіх знаків зодіаку: день сильних емоцій і непростих розмоввсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
06.06.2022 1801

Легалізація зброї: Денисенко вважає, що новий закон потребує експертних дискусій

Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко вважає, що перед ухваленням нового законодавства про зброю в нашій державі необхідно провести експертні дискусії з деяких питань.

Про це він сказав в ефірі українських телеканалів, передає Укрінформ.

Денисенко нагадав, що раніше у застосунку "Дія" відбулося відповідне опитування.

За його словами, наразі підтримка українцями легалізації зброї знаходиться на рівні приблизно 60%. "М'яч на боці українського парламенту. Але я теж хотів би сказати, що тут не варто поспішати. Потрібно провести достатньо серйозні експертні дискусії", - зазначив Денисенко.

На його думку, тут багато загроз, зокрема щодо того, як будуть видаватися довідки про психічне здоров'я, довідки від наркологів, потребує обговорення питання носіння чи неносіння зброї. "Є багато питань, на які потрібно дати справді експертні відповіді, подивитися на міжнародний досвід, щоб максимально убезпечити себе в майбутньому. Але я думаю, що парламент це може зробити достатньо швидко", - сказав він, додавши, що в арсеналі українців, щоб захистити себе, є тільки мисливська зброя.

24 лютого росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Війська рф обстрілюють і руйнують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню, балістичних ракет, авіабомб.

Оценка материала:

5.00 / 5
Легалізація зброї: Денисенко вважає, що новий закон потребує експертних дискусій 5.00 5 5
Життя та Стиль / Суспільство
06.06.2022 1801
Еще материалы раздела «Суспільство»