<
НОВИНИ ДНЯ: Виробник Iris-T анонсував передачу Україні ще однієї ЗРК найближчими тижнями  Російські кораблі створюють загрозу в Балтійському морі — очільник МЗС Швеції  Рецепт ніжного "Наполеону" з вишнею  Церковний календар на травень 2024 року: дата Великодня та інших важливих релігійних свят  Дощі чи сонце? Синоптики розповіли, якої погоди чекати в Україні на Великдень  США хочуть дати фінансову допомогу Україні в кредит, але його можуть списати  Приготування домашньої ковбаси зі свинини до Великодня: смакота на святковий стілвсі новини дня
Бізнес
Технології
10.07.2022 3151

NASA засуджує росію через використання МКС для виправдання війни в Україні

Національна аерокосмічна адміністрація США (NASA) виступила з різкою критикою на адресу росії через використання нею Міжнародної космічної станції в цілях пропаганди та виправдання своєї війни в Україні.

630_360_1500617192-5992_10.07.22

Про це йдеться в повідомленні спеціалізованого американського видання Space News із посиланням на розіслану заяву NASA, передає Укрінформ.

«NASA рішуче засуджує росію за використання Міжнародної космічної станції в політичних цілях з метою підтримки її війни проти України, що принципово суперечить основній функції станції з-поміж 15 міжнародних країн-учасниць – просувати науку та розвивати технології в мирних цілях», - наводиться текст заяви космічного агентства США.

Свою заяву NASA випустило після того, як російське агентство «Роскосмос» оприлюднило кілька фото, на яких російські космонавти на борту МКС тримають прапори підтримуваних кремлем сепаратистських утворень на території України. Таким чином, космонавти святкували захоплення російськими силами українського Лисичанська.

Як повідомлялося, Міжнародна космічна станція є пілотованим космічним комплексом, який обертається навколо Землі на висоті близько 415 кілометрів. Станція, створена в 1998 році, мала прослужити спочатку до 2010, однак пізніше цей термін продовжували кілька разів до 2024 року. Станція призначена для наукових і медичних досліджень у космосі.

Оценка материала:

5.00 / 2
NASA засуджує росію через використання МКС для виправдання війни в Україні 5.00 5 2
Бізнес / Технології
10.07.2022 3151
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.