НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Зарплата держслужбовців від початку війни в середньому зменшилася - Немчінов  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Політика
Україна
07.08.2022 1051

Amnesty International перепросила через свій звіт, однак не відмовилася від скандальних висновків

Організація Amnesty International заявила, що шкодує про "страждання та гнів", викликані її заявою від 4 серпня щодо дій українських військовослужбовців.

Про це повідомляє Reuters.

"Amnesty International глибоко шкодує про страждання та гнів, які викликав наш прес-реліз про тактику ведення бойових дій українськими військовими. Пріоритетом Amnesty International у цьому та будь-якому іншому конфлікті є забезпечення захисту цивільних осіб. Це було єдиною метою при публікації даного дослідження. Хоча ми повністю дотримуємося своїх висновків, ми шкодуємо про завданий біль", - йдеться у повідомленні.

Попри вибачення Amnesty знову зазначила, що виявила українські збройні сили поряд із цивільними будинками у 19 містах та селах.

Оценка материала:

5.00 / 2
Amnesty International перепросила через свій звіт, однак не відмовилася від скандальних висновків 5.00 5 2
Політика / Україна
07.08.2022 1051
Еще материалы раздела «Україна»