НОВОСТИ ДНЯ: "Це не політика, а докази": прокурор МКС прокоментував ордер на арешт Путіна  Ракета "Нептун" не встигла пройти випробування. Її тестували на реальних цілях, - Неїжпапа  Омлет "Пуляр": найвідоміший сніданок Франції  Посилення мобілізації в Україні: у Верховній Раді назвали умови та орієнтовний термін  Синоптики розповіли, де чекати опади в Україні сьогодні  ЗСУ знищують на друзки російські С-400, це дорога втрата для РФ, - ЗМІ  Омлет із овочами: рецепт гарного сніданкувсе новости дня
Політика
Україна
09.08.2022 1048

Жданов поставив у глухий кут: чому ЗСУ, як Ізраїль, не обстрілюють РФ та Білорусь

Допоки ЗСУ не стрілятимуть по території РФ у відповідь, ми будемо нести шалені втрати і це не принесе нам жодного успіху.

3c208e5fc34065fad474be973a85cd88_09.08.22

Військовий експерт Олег Жданов розповів, чим війна в Україні відрізняється від ізраїльської та чому ЗСУ не обстрілюють у відповідь РФ та Білорусь.

Про це він розповів в ефірі телеканалу FreeDom. Пише ТСН. 

"Відмінність така, що Ізраїль йде шляхом силового вирішення і це, до речі, спрацьовує. Він відповідає силою на силу і у відповідь він застосовує стільки сили, щоб придушити агресора. Ми ж на сьогоднішній день ведемо політику не відповіді і тому, особливо на своїх кордонах, потерпаємо від дій агресора. Чому ми не подавляємо вогневі точки на кордоні із Сумською і Чернігівською областями? Чому ми не наносимо удари туди, де ми їх можемо нанести - по території тієї ж самої Білорусі? Білорусь же де-факто воює на стороні РФ. Допоки ми будемо мовчати, ми будемо нести шалені втрати і це не принесе нам жодного успіху", - заявив Жданов.

Він також, коментуючи твердження, що це не вибір ЗСУ, а прохання партнерів, які дають зброю, не обстрілювати у відповідь територію РФ, наголосив, що українська влада повинна як Ізраїль відстоювати свою позицію.

"У цьому і полягає суверенність держави. Ізраїль може встати і сказати, що це наше рішення (ред. - вести вогонь у відповідь) і примусити усіх поважати його. А ми, на жаль, поки що цього не можемо. Але, я думаю, що політичне керівництво над цим повинно працювати. У цьому суверенітет країни, у тому, щоб відстоювати свою позицію", - зазначив військовий експерт.

Оценка материала:

5.00 / 3
Жданов поставив у глухий кут: чому ЗСУ, як Ізраїль, не обстрілюють РФ та Білорусь 5.00 5 3
Політика / Україна
09.08.2022 1048
Еще материалы раздела «Україна»