НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Бізнес
Технології
09.08.2022 1812

Hubble показав хмарний пейзаж у туманності Оріона

Космічний телескоп NASA/ESA Hubble зробив фотографію хмарного пейзажу навколо об'єкту Гербіга-Аро HH 505, що знаходиться в туманності Оріона.

630_360_1659944790-726_09.08.22

Про це повідомляє ESA, передає Укрінформ.

Світлина була зроблена завдяки камері ACS (Advanced Camera for Surveys).

Об’єкти Гербіга-Аро — це світні області, що оточують новонароджені зірки. Вони утворюються, коли зоряний вітер або потоки газу, що викидаються з цих новонароджених зірок, утворюють ударні хвилі, що стикаються з газом і пилом поблизу на високих швидкостях.

У випадку з HH 505 ці потоки походять від зірки IX Ori, яка розташована на околиці туманності Оріона приблизно за 1 000 світлових років від Землі.

Самі ж потоки видно як витончено вигнуті структури у верхній і нижній частині цього зображення.

Туманність Оріона є динамічною областю пилу та газу, де формуються тисячі зірок, і є найближчою до Землі областю з формування масивних зірок.

Як повідомляв Укрінформ, космічний телескоп NASA/ESA Hubble зробив фотографію центральної частини кулястого зоряного скупчення NGC 6638, що знаходиться у сузір'ї Стрілець.

Оценка материала:

5.00 / 2
Hubble показав хмарний пейзаж у туманності Оріона 5.00 5 2
Бізнес / Технології
09.08.2022 1812
Еще материалы раздела «Технології»