НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Політика
Росія
11.08.2022 712

Ресурси не безмежні. Одна з найбільших авіакомпаній РФ звільняє 200 пілотів

Група вантажних авіакомпаній "Волга-Дніпро" скоротить понад 200 співробітників своїх "дочок" AirBridgeCargo і "Атран", які літали на літаках Boeing.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Коммерсантъ.

Звільнення пов'язані з введеними раніше санкціями проти Росії і забороною російським авіакомпаніям експлуатувати, а також купувати комплектуючих до літаків Boeing.

Кілька екіпажів група компаній планує зберегти на випадок, якщо отримає дозвіл повернути літаки іноземним лізинговим компаніям.

"Ресурси компанії не безмежні. Оптимізація чисельності персоналу проводиться поетапно, щоб мати можливість консервації флоту", — заявив представник "Волги-Дніпро".

Кількість пілотів в AirBridgeCargo на початок року становила 300 осіб, в "Атран" — близько 110. Загальне число співробітників компанія не оголошує. Таким чином, група компаній скорочує близько 50% від усього штату пілотів, які мають досвід і право експлуатації літаків Boeing.

Раніше повідомлялося, що у Білорусі знову активізувалася російська військова авіація. На військовий аеродром в Мачулищах (Мінська область) прилетіли два Іл-76 Повітряно-космічних сил Росії і літак ДРЛО А-50.

Оценка материала:

5.00 / 2
Ресурси не безмежні. Одна з найбільших авіакомпаній РФ звільняє 200 пілотів 5.00 5 2
Політика / Росія
11.08.2022 712
Еще материалы раздела «Росія»