НОВОСТИ ДНЯ: У Тихому океані утворився острів, який швидко збільшується: NASA показало фотографію  "Чи то президент — ідіот, чи старець — несправжній": зустріч Путіна з шаманом на Валдаї не увінчалася успіхом  Прогноз інфляції на 30%: насамперед зросте ціна на продукти  "Зараз не 1812, 1914 або 1941 рік": в ISW назвали "промахи" Путіна щодо "спецоперації" і мобілізації  Мобілізованих росіян кинуть на війну майже без підготовки - британська розвідка  Битва за Лиман: військовий експерт пояснив, чому вона важлива для ЗСУ  Якщо США передадуть Україні танки, це зроблять і країни ЄС – Зеленськийвсе новости дня
Бізнес
Технології
14.08.2022 950

Космічний апарат NASA побачив, як комета врізалася в Сонце

Космічний апарат NASA під назвою SOHO за допомогою своїх приладів зафіксував смертельне занурення комети в Сонце.

ddc614f023d2d84c487b8bb1a7c07e67_14.08.22

Такі події відбуваються досить часто, але ця комета була більша за собі подібних, а тому привернула увагу вчених. Пише ТСН. 

Про це пише Futurism.

З кількох зображень, які зробив апарат SOHO, вчені змонтували відео того, як комета наближається до Сонця та занурюється у нашу зірку.

Вчені вважають, що комета, яка насправді є шматком льоду, розчинилася в атмосфері Сонця внаслідок катастрофічного зближення.

За словами астронома Тоні Філіпса, ця комета була представником сімейства Присонячних комет Крейца. Вважається, що всі ці комети, які обертаються на близькій орбіті до нашої зірки, колись були частиною величезної комети, яка розпалася на шматки кілька сотень років тому.

Раніше вчені на Юпітері зафіксували яскравий спалах: у планету врізалося невідоме небесне тіло.

Оценка материала:

5.00 / 2
Космічний апарат NASA побачив, як комета врізалася в Сонце 5.00 5 2
Бізнес / Технології
14.08.2022 950
Еще материалы раздела «Технології»