НОВОСТИ ДНЯ: В Україну йде потепління: синоптик назвала точні дати  УПЦ МП "поза законом": як і чому церкву можуть заборонити в Україні  Стало відомо, яких втрат на війні проти України зазнав Чорноморський флот РФ, - ЗМІ  "Заклали один з наріжних каменів у міцну основу помісної церкви" - Епіфаній про Києво-Печерську лавру  Синоптикиня розповіла, коли українцям чекати на відлигу  "Свято-Успенську Києво-Печерську лавру" зареєстровано як монастир ПЦУ: що це означає  Видобуток російської нафти в 2023 році впаде на третину через санкції, - Reutersвсе новости дня
Прес-релізи
Інше
29.08.2022 232

СК «ПРОВІДНА» розробила нові послуги страхування, які актуальні в умовах війни

Виконання всіх своїх зобов`язань, як перед клієнтами, так і перед партнерами навіть в умовах війни — пріоритет СК«ПРОВІДНА».

З моменту повномасштабного нападу росії на Україну 24 лютого 2022, змінилось життя кожного українця, також як і діяльність кожної української компанії. Компанії з більшості сфер діяльності вимушено міняють ті чи інші аспекти в своїй роботі, беручи до уваги воєнний стан, і ринок страхування ця участь не оминула. Тим не менш, страхова компанія «ПРОВІДНА» повноцінно працює, виконуючи свої зобов’язання навіть в умовах війни, так як їй вдалося максимально швидко пристосуватися до нових умов. Це стало можливим в тому числі за рахунок впровадження нових послуг, що максимально необхідні клієнтам в цей складний для країни час.

З моменту початку великої війни з росією, в СК «ПРОВІДНА» вже отримали більше 60 тисяч звернень за страховими виплатами за договорами добровільного медстрахування на суму близько150 мільйонів гривень. За такий самий період страхова компанія «ПРОВІДНА» виплатила більш ніж 110 мільйонів гривень медзакладам, які були задіяні в наданні допомоги застрахованим особам.

Новіпослуги страхової компанії "ПРОВІДНА", актуальні під час війни

В страховій компанії «ПРОВІДНА» проаналізували, які саме послуги найпотрібніші сьогодні в умовах війни потенційним клієнтам і тому адаптували свої страхові продукти з цими корективами. Зокрема це стосується таких нововведень:

- За договорами страхування від нещасного випадку та корпоративного ДМС, тепер можна вибрати опцію страхування від збитків, які можуть бути спричинені військовими діями.

- В договори добровільного медстрахування додані опції, які дають змогу отримати виплати при пораненні вогнепальною зброєю, або внаслідок вибуху снаряду.

- Для тих українців, котрі вирішили виїхати за кордон на власному авто, та мають страховий поліс КАСКО, тепер є можливість додати опцію, яка буде давали змогу отримувати страхові виплати не тільки на території України.

- Всі електронні договори у СК «ПРОВІДНА» тепер можуть укладатися дистанційно, причому для цього можна навіть не перебувати на території України.

- Деяким категоріям українців, що постраждали від війни, доступні знижки на страхові продукти компанії.

Всучасних умовах повномасштабної війнив СК«ПРОВІДНА» закликають своїх клієнтів використовувати мобільний додаток для комунікації, а всізаяви на страхові відшкодування, якщо має місце страховий випадок, реєструвати також виключно онлайн. Система, яка дозволяє підписувати договори страхування в СК «ПРОВІДНА» віддалено за допомогою цифрового електронного підпису сьогодні вже повністю пройшла тестування і повноцінно працює.

Оценка материала:

5.00 / 2
СК «ПРОВІДНА» розробила нові послуги страхування, які актуальні в умовах війни 5.00 5 2
Прес-релізи / Інше
29.08.2022 232
Еще материалы раздела «Інше»
 • Інтим-шоп TALLA - насолода з перших хвилин Інтим-шоп TALLA - насолода з перших хвилин

  Як стало відомо з останніх досліджень, жінки можуть отримувати кілька оргазмів поспіль. Для цього потрібні спеціальні техніки, які можуть бути реалізовані навіть за допомогою секс-іграшок.

  Інше 22.11.2022 127
 • ТОП-10 найбільш затребуваних професій у 2023 році ТОП-10 найбільш затребуваних професій у 2023 році

  Ринок праці в Україні переживає не найкращі часи: вимушена релокація підприємств, скорочення штату і рівня заробітної плати, зменшення кількості вакансій. Міністерство економіки України вже працює над тим, щоб у 2023 році покращити цю ситуацію шляхом компенсацій роботодавцям за працевлаштування певних категорій осіб. Натомість деякі професії будуть актуальнішими за інші. Ми підготували список найзатребуваніших професій 2023 року, а також декілька порад  про те, як отримати роботу.  

  Інше 09.11.2022 150
 • Всеукраїнський форум «Українська — мова перемоги» до дня Української писемності та мови Всеукраїнський форум «Українська — мова перемоги» до дня Української писемності та мови

  Дата проведення: 9 листопада 2022 року, 13.00 – 16.00 (час попередній і може бути  уточнений)

  Інше 07.11.2022 146
 • Экотекстиль: стоит ли покупать изделия из конопли? Экотекстиль: стоит ли покупать изделия из конопли?

  Удивительно, но ткань из конопли начали производить еще в V веке н. э., из нее ткали не только предметы одежды, но и паруса, изготовляли веревки и корабельные снасти.

  Інше 04.11.2022 181
 • Как правильно выбрать тепловизионный прицел Как правильно выбрать тепловизионный прицел

  Огромное преимущество тепловизионного прицела в том, что такое устройство может комбинироваться с любым оружием. Он дает возможность прицеливаться к цели в условиях плохой видимости - когда идет сильный дождь, снегопад или наблюдается туман. Благодаря работе встроенного механизма прицела, вы сможете не только увидеть цель на расстоянии до 2 км, а также понять ее габариты. Тепловизионный прицел Pulsar Axion 2 xq35 передает изображение объекта в виде цветовой диаграммы, которая отображает температуру и размер цели.

  Інше 21.09.2022 159