НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Бізнес
Технології
27.09.2022 1631

Корабель NASA спробує збити супутник астероїда. Де і коли дивитися

У ніч на вівторок, 27 вересня, космічний корабель місії DART Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США (NASA) має врізатись у супутник астероїда Дідім – Діморф.

630_360_1620904791-574_27.09.22

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Space.com.

Очікується, що саме зіткнення відбудеться о 02.14 за київським часом.

Якщо все піде за планом, космічний корабель DART вріжеться зі швидкістю 6,6 км за секунду в Діморф, намагаючись змінити траєкторію його руху.

Місія має на меті перевірити теорію про те, що цей метод можна використати для зміни курсу астероїда, якщо космічний камінь у майбутньому прямуватиме прямо в бік Землі.

Хоча ані Дідім, ані Діморф не становлять загрози для планети Земля, результати місії DART нададуть важливу інформацію вченим та інженерам для розробки планів захисту Землі на майбутнє.

За трансляцією NASA можна спостерігати із 00.30 за київським часом за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=-6Z1E0mW2ag

Як повідомлялося, 24 листопада минулого року NASA спільно з компанією SpaceX успішно запустили в космос ракету-носій Falcon 9 з апаратом місії Double Asteroid Redirection Test (DART). Місія NASA з перенаправлення астероїдів - перша спроба перевірити, чи є реалістичною зміна курсу астероїда.

Оценка материала:

5.00 / 1
Корабель NASA спробує збити супутник астероїда. Де і коли дивитися 5.00 5 1
Бізнес / Технології
27.09.2022 1631
Еще материалы раздела «Технології»