НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Бізнес
Технології
07.10.2022 2385

Розколота крижана кора: зонд NASA показав поверхню супутника Юпітера

Космічний зонд Національного управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA) Juno показав ще одну зроблену фотографію поверхні Європи - супутника Юпітера.

1665061731-719_07.10.22

Про це йдеться у пресрелізі Лабораторії реактивного руху NASA (JPL), передає Укрінформ.

«Фотографія з найвищою роздільною здатністю, яку коли-небудь зробила місія Juno від NASA частини супутника Юпітера - Європи, показує детальний вид дивовижної області сильно розколотої крижаної кори супутника», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зображення охоплює територію в приблизно 150 кілометрів на 200 кілометрів поверхні Європи

У верхньому правому куті світлини, а також праворуч і нижче по центру є темні плями, які, можливо, пов’язані з чимось, що знизу вивергається на поверхню.

Праворуч від центру розташована поверхня, яка нагадує музичну ноту, розміром у 67 кілометрів з півночі на південь і 37 кілометрів зі сходу на захід.

Білі крапки на зображенні є ознаками проникнення високоенергетичних частинок із середовища із великою радіацією навколо Європи.

Як повідомляв Укрінформ, 29 вересня космічний зонд Національного управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA) Juno максимального наблизився на відстані приблизно 352 кілометри до Європи - супутника планети Юпітер й зробив світлину об'єкта.

Оценка материала:

5.00 / 4
Розколота крижана кора: зонд NASA показав поверхню супутника Юпітера 5.00 5 4
Бізнес / Технології
07.10.2022 2385
Еще материалы раздела «Технології»