НОВОСТИ ДНЯ: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після вручення повістки: пояснення адвоката  Правила змінюються. Які країни урізають підтримку українським біженцям  Що приготувати з картоплі: п'ять простих рецептів для всієї сім'ї  Охочих вступити до ЗСУ за контрактом чекає випробувальний термін. Рада ухвалила закон  "Путін повторить сценарій відомого диктатора": озвучено прогноз, що його очікує  В Україні заборонили назви, пов’язані з Росією, та імперську символіку  Просто і смачно: паштет зі шпротів та яєць, який можна намащувати на хлібвсе новости дня
Життя та Стиль
Автоклуб
19.11.2022 750

Українці зможуть обміняти посвідчення водія у двох містах Польщі

Українці тепер зможуть обміняти посвідчення водія у двох містах Польщі – у Варшаві та Гданську.

3j0a0585_id61577_1300x867_5_1300x820_2_650x410_19.11.22

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на Telegram МВС України.

Гданськ став другим містом у Польщі, де можна отримати послугу обміну національного посвідчення водія, виданого в Україні.

Завдяки співпраці Головного сервісного центру МВС та Державної міграційної служби України географія надання послуг розширюється.

Послуга обміну українського посвідчення водія стала доступною у Гданську, а з початку вересня її надавали у Варшаві. За перші два дні видачі прав водія в Гданську послугою встигли скористатися 17 українців.

Раніше ми писали, що громадяни України тепер зможуть не складати в Литві теоретичний та практичний екзамени при обміні прав водія категорії B з українських на місцеві.

Також повідомлялося, що в Україні можна буде реєструвати авто, або оформити посвідчення водія без використання пластикових бланків. Така нагода з'явиться з 14 грудня.

Оценка материала:

5.00 / 2
Українці зможуть обміняти посвідчення водія у двох містах Польщі 5.00 5 2
Життя та Стиль / Автоклуб
19.11.2022 750
Еще материалы раздела «Автоклуб»