НОВОСТИ ДНЯ: Чому змінилися ціни на пальне в Україні: експерт назвав дві причини  В Україні 27 березня дощитиме на сході і заході, вдень - до +17°  "Це - великий могильник": експерт про окопи росіян у Криму та наступ ЗСУ  Уряд готує реформування військово-лікарських комісій: що збираються змінити  Генерал-лейтенант ЗСУ пояснив, чому росіяни переорієнтувалися з Бахмута на Авдіївку і чи вдасться їм взяти місто  До України повертається похолодання: коли чекати на зміну погоди  В Україні завтра дощитиме на сході і заході, вдень - до +17°все новости дня
Бізнес
Технології
06.01.2023 2776

Вчені зафіксували потік плазми, що вирвався із Сонця: чи є загроза для Землі

6-7 січня цей потік плазми досягне Землі.

6bb7aadc43f8b4a39fc627ee3975f385_07.01.23

Вчені зафіксували потужний спалах на Сонці, який супроводжувався корональним викидом маси. Експерти попередили, що 6 чи 7 січня цей потік плазми досягне Землі, що викличе магнітну бурю. Пише ТСН. 

Про це пише Space.

За словами вчених, які спостерігають за активністю Сонця, ця сонячна пляма, яка має назву AR3163, вже 6 або 7 січня переміститься поверхнею Сонця і буде звернена до нашої планети "обличчям".

Враховуючи те, що ця сонячна пляма ще кілька тижнів тому мала розмір Землі, і в ній постійно відбувалися спалахи з корональними викидами маси, вчені очікують подібного виверження і після зазначених днів.

Магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля Землі з різною інтенсивністю, які можуть тривати від кількох годин до кількох днів. Такі події можуть впливати на роботу систем зв'язку та призвести до технічних збоїв.

Раніше вчені повідомили, що невелика пляма на Сонці за два дні збільшилася удесятеро і наразі має розмір, який можна порівняти з розміром Землі.

Оценка материала:

5.00 / 2
Вчені зафіксували потік плазми, що вирвався із Сонця: чи є загроза для Землі 5.00 5 2
Бізнес / Технології
06.01.2023 2776
Еще материалы раздела «Технології»