НОВОСТИ ДНЯ: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після вручення повістки: пояснення адвоката  Правила змінюються. Які країни урізають підтримку українським біженцям  Що приготувати з картоплі: п'ять простих рецептів для всієї сім'ї  Охочих вступити до ЗСУ за контрактом чекає випробувальний термін. Рада ухвалила закон  "Путін повторить сценарій відомого диктатора": озвучено прогноз, що його очікує  В Україні заборонили назви, пов’язані з Росією, та імперську символіку  Просто і смачно: паштет зі шпротів та яєць, який можна намащувати на хлібвсе новости дня
Бізнес
Технології
02.02.2023 1238

Унікальна зелена комета наблизилась до Землі: як її побачити

У Північній півкулі її можна буде побачити у бінокль - виглядатиме вона як невеликий зелений відблиск.

0dca8985ee29c48279697f3e363a7e87_02.02.23

Яскраво-зелена комета вперше за 50 тисяч років пролетить повз Землю та може затриматися у навколоземному космічному просторі протягом місяця. Комета максимально наблизиться до нашої планети 2 лютого. Астрономи кажуть, що подорож об'єкта до Землі тривала приблизно 50 000 років. Пише ТСН. 

Про це пише Бі-бі-сі.

"Ви могли бачити повідомлення про те, що ми можемо побачити цей яскраво-зелений об'єкт, який освітлює небо. На жаль, нічого подібного не буде", — сказала докторка Роберт Мейссі.

Однак подалі від світлового забруднення та на темному небі, ви зможете побачити пляму на небі, якщо знатимете, що і де шукати.

Потенційні дослідники зоряного неба мають більше шансів помітити комету в бінокль, де вона виглядатиме як слабке біле розмиття.

Комети здебільшого складаються з льоду та пилу. Коли вони наближаються до Сонця, лід випаровується, а пил струшується, щоб створити фірмовий довгий хвіст.

"Якщо вам пощастить, ви побачите натяк на хвіст, що відривається від неї, тоді вона буде більше схожа на класичну комету", — зазначила Мейссі.

Нагадаємо, представники NASA заявили, що цю комету вперше помітили в березні 2022 року, коли вона перебувала на орбіті Юпітера.

Оценка материала:

5.00 / 2
Унікальна зелена комета наблизилась до Землі: як її побачити 5.00 5 2
Бізнес / Технології
02.02.2023 1238
Еще материалы раздела «Технології»