НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Бізнес
Технології
12.03.2023 3176

Вчені виявили недалеко від Землі потенційно заселені світи

Двоє американських астрономів змогли виявити одразу три невеликі кам'янисті планети.

Вчені змогли виявити одразу три невеликі кам'янисті планети на відстані в 100 світлових років від нас. Дві з них дуже схожі на Землю і можуть бути потенційно населеними світами. Третя планета також можливо має на поверхні рідку воду. Пише ТСН. 

Про це пише The Conversation.

Двоє американських астрономів змогли виявити одразу три невеликі кам'янисті планети, які обертаються навколо зірки TOI-700 на відстані 100 світлових років від нас. За космічними мірками — це невелика відстань. Ці планети отримали назву TOI-700 e, TOI-700 с та TOI-700 d. Водночас вчені вважають, що, можливо, їм вдасться виявити ще й четверту планету в цій системі.

TOI-700 e і TOI-700 є планетами, які перебувають в населеній зоні зірки і дуже схожі на Землю. Вчені вважають, що тут може бути рідка вода та потенційно може існувати життя. Що стосується третьої планети, то теоретичні вона також може бути такою самою, як і Земля, але про неї вчені знають набагато менше.

Однак особливу увагу вчених привернула кам'яниста планета TOI-700 e, розмір якої становить 95% розміру Землі, і вона обертається між TOI-700 і TOI-700 d. Тобто ця екзопланета максимально підходить до визначення її як "друга Земля".

Раніше вчені з'ясували, що навколо Сонця є 59 планет, які потенційно придатні для життя людини.

Оценка материала:

5.00 / 3
Вчені виявили недалеко від Землі потенційно заселені світи 5.00 5 3
Бізнес / Технології
12.03.2023 3176
Еще материалы раздела «Технології»