НОВИНИ ДНЯ: "Божевільний с**ий син": Байден вилаявся на Путіна, згадавши про ядерну загрозу  Росія не може задовольнити свої потреби у боєприпасах для війни в Україні, - Reuters  Оладки з яблуками: класичний рецепт смачного сніданку  Пост генсека НАТО. Politico розповіло чию кандидатуру підтримує Байден  Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Міжнародні та державні свята в березні 2024 року: чи будуть додаткові вихідні  До України йде потепління: синоптик дала новий прогнозвсі новини дня
Прес-релізи
Інше
28.11.2023 329

Кохання на відстані: чи можливо це?

Усталена фраза про те, що розлука випробовує почуття на міцність, і сьогодні є доволі актуальною. Адже, незважаючи на доступність спілкування в месенджерах, соцмережах, телефонах тощо, ніщо не замінить живе спілкування, погляди, дотики. Отже, як зберегти почуття на відстані?

Прагніть коротких зустрічей

Знаходьте моменти, щоб побачитися один з одним. Відпустка, відрядження, побачення на вихідних - використовуйте будь-яку нагоду! Саме інтимні стосунки під час таких зустрічей цементуватимуть ваші відносини. А щоб не трапилося прикрих несподіванок, обов’язково подбайте про те, щоб з потенцією все було гаразд. Тож варто завітати до інтернет-магазину https://cialis-viagra.com.ua/uk/, де завжди можна купити препарати для потенції. Таким чином ви будете застраховані від можливої невдачі, і ваша коротка інтимна зустріч додаватиме вам сил на час подальшої розлуки.

Може, час побачитися?

Існує окремий вид стосунків на відстані – коли партнери взагалі не бачилися один з одним. Наприклад, знайомства через інтернет. Таке спілкування завжди доволі романтичне, але чи зможе воно тривати довго? Не виключено, що одному з партнерів така смс-романтика набридне. Крім того, особисте знайомство може продемонструвати, що образ людини, який створився у вашій уяві через листування, разюче відрізняється від реального. Тому не варто затягувати інтернет-знайомство, краще переходити до особистого спілкування, якщо людина вас зацікавила.

Проблеми кохання на відстані

Серед головних труднощів, що виникають у таких відносинах, можна визначити:

- нестача особистого контакту;

недостатня кількість уваги;

відсутність особистого життя.

Ці проблеми можна вирішити, якщо обидва партнери цього прагнуть. Зокрема, навіть на відстані можна цікавитися, чим живе партнер, що його хвилює, пропонувати посильну допомогу.

Як зрозуміти, що стосункам щось загрожує?

Якщо ви маєте стосунки на відстані, то варто придивитися, чи не характерні для вашої пари наступні ознаки:

1. Один з партнерів більш активний. Наприклад, завжди першим пише чи телефонує.

2. У ваших стосунках почали проявлятися ревнощі.

3. У вас з’явилися таємниці.

4. Ви відчуваєте, що стосунки стали напруженими.

Якщо ви спостерігаєте хоча б одну з цих ознак, це означає, що у стосунках з’явилася тріщина. Тому варто подумати над тим, щоб швидше зустрітися і визначити в особистому спілкуванні, чи дійсно вашим стосункам щось загрожує, або ж напруга з’явилася через тривалу відсутність партнера.

Оценка материала:

5.00 / 2
Кохання на відстані: чи можливо це? 5.00 5 2
Прес-релізи / Інше
28.11.2023 329
Еще материалы раздела «Інше»