НОВИНИ ДНЯ: Чому Зеленський бачить у Трампі шанс на завершення війни: The Telegraph дізнався деталі  "Довгі Нептуни" та 30 тисяч дальнобійних дронів: Зеленський розповів про українську зброю  Похолодання в Україні: синоптик розказав, де температура впаде до "мінусів"  У четвер Україні прогнозують погіршення погоди: дощ, сніг та ожеледицю  В Україні 20 листопада буде вітряно, на заході - похолодання та дощ із мокрим снігом  Потепління до +14, але ненадовго: синоптикиня озвучила прогноз погоди в Україні на 19 листопада  Зима близько: де в Україні чекати на сніг в понеділоквсі новини дня
Політика
Світ
05.07.2024 344

Путін намагається на саміті ШОС легітимізувати агресію проти Україні, - ЦСК

Путін намагається скористатися прагненням інших держав до співпраці у розв'язанні регіональних проблем в рамках саміту ШОС. Таким чином він хоче вийти з міжнародної ізоляції, легітимізуючи свою узурпацію влади у РФ.

gettyimages_2159840792_eb31bdd8c04b8bfb79aef216e35c4710_650x410_05.07.24

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Центр стратегічних комунікацій. Про це повідомляють Контракти.UA.

Як нагадують в ЦСК, в Астані за участі голови КНР Сі Цзіньпіна, лідерів інших держав об’єднання та російського диктатора путіна розпочався щорічний саміт Шанхайської організації співпраці.

"Участь Москви в обговоренні проблем боротьби з міжнародним тероризмом виглядає не лише цинічно, але й парадоксально з огляду на цілеспрямовану кампанію російського терору щодо мирного населення України", - йдеться в повідомленні.

Як зауважують у Центрі стратегічних комунікацій, за наявності політичної волі, саміт ШОС міг би реально посприяти швидкому завершенню російської агресії щодо України. Адже економіка та ОПК росії сьогодні критично залежать від держав, представлених сьогодні у Астані.

"Однієї зустрічі Сі Цзіньпіна з Путіним на саміті ШОС могло б вистачити, аби покласти край російській авантюрі в Україні", - стверджують у повідомленні.

Шанхайська організація співробітництва

Основу ШОС було закладено лідерами Росії, Китаю, Казахстану, Киргизстану та Таджикистану у 1996-му році. Спочатку організація називалась "Шанхайська п'ятірка", втім вона була перейменована у 2001 році після вступу Узбекистану.

Також протягом наступних років до ШОС вступили:

Індія;

Пакистан;

Іран.

Основними цілями організації є:

зміцнення взаємної довіри між країнами-членами;

розвиток співробітництва з метою підтримання миру, безпеки і стабільності в регіоні;

спільна боротьба з тероризмом;

розвиток економічного співробітництва;

розширення культурної взаємодії.

Також варто додати, що днями, під час саміту ШОС відбулась зустріч лідера Китайської Народної Республіки (КНР) Сі Цзіньпіна та диктатора Володимира Путіна.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, сьогодні, 4 липня, Білорусь офіційно стала десятою країною-членом Шанхайської організації співробітництва (ШОС). Рішення було ухвалено під час саміту в Казахстані.

Оценка материала:

5.00 / 1
Путін намагається на саміті ШОС легітимізувати агресію проти Україні, - ЦСК 5.00 5 1
Політика / Світ
05.07.2024 344
Еще материалы раздела «Світ»