НОВИНИ ДНЯ: Важкий період закінчується: 3 знаки зодіаку відчують полегшення після 5 грудня  Зарплати військовим не підвищать, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль  Росіяни переоцінили свої сили і зазнають втрат: у ЗСУ розповіли про ситуацію у Куп'янську  Моді приймає Путіна з почестями: що означає для України поїздка "фюрера" до Індії  Врожай в Україні зростає, але експерти б’ють на сполох — що заважає прибутку від його продажу  Прогноз погоди на 5 грудня: похолодання та нічний мороз  Половина європейців вважають Трампа ворогом Європивсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
26.07.2024 370

Експерт пояснив, чому Китаю не подобається інтенсифікація відносин між РФ та КНДР

Експерт вважає, що Україна повинна це використати у своїх цілях.

Китай намагається не тиснути на Росію, але плинути на неї, оскільки певні "рухи" Пекіна дуже не приємні для Москви. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Таку думку в етері Еспресо висловив голова Центру аналізу та стратегій Ігор Чаленко.

Він зазначив, що Пекіну не подобається інтенсифікація відносин між РФ і Північною Кореєю.

"Китай намагається не тиснути, а вплинути на РФ. Тому що зараз певні рухи Китаю не дуже приємні Москві. До речі, інтенсифікація відносин між РФ і Північною Кореєю сприймається в Китаї у штики. Зараз можемо використати цю можливість, щоб відцентрувати позицію Китаю, а не кидати його в сторону союзництва з РФ", - зауважив Чаленко.

Крім того, експерт зазначив, що для припинення бойових дій в Україні на Росію потрібно тиснути.

"РФ вважає, що протягом другого півріччя цього року посилить позиції для майбутніх перемовин, у тому числі й по ситуації в Америці та на полі бою. Але ми вже багато їхніх сценаріїв обламали. Наступ РФ на Харківщині, як бачимо, завдяки Силам оборони України загруз. Для того, щоб реальні перемовини почалися, має бути загальний тиск з різних боків на РФ. До речі, вважаю, що Кулеба буде про це говорити в Китаї", - наголосив Чаленко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США готують нові санкції проти Китаю за допомогу російській агресії проти України.

Крім того, ми раніше інформували, що Кім Чен Ин посилає інженерні війська на Донбас.

Оценка материала:

5.00 / 2
Експерт пояснив, чому Китаю не подобається інтенсифікація відносин між РФ та КНДР 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
26.07.2024 370
Еще материалы раздела «Ранкова кава»