Бізнес
Економіка
Рітейлери та ресторатори тікають з Криму
Українські , а також міжнародні рітейлери і ресторатори вирішили залишити Крим.
![trade_racing](https://data.kontrakty.ua/cache/www/450,0/images/stories/fotos/2010/04/1week/trade_racing.jpg)
Компанія MTI (мережі Intertop, Intertop Kids, Plato і пр.) закрила п'ять магазинів Intertop на півострові.
У Сімферополі, Севастополі та Ялті призупинена робота трьох закладів громадського харчування McDonald's, сказано в офіційному повідомленні мережі.
Іспанська компанія Inditex (мережі Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Massimo Dutti і Oysho) не відчинила свої магазини в сімферопольському торгово-розважальному центрі «Південна Галерея». «Рітейлер планував відкритися 21 березня, але цього так і не сталося», - розповідає керівник відділу оренди девелоперської компанії. За його словами, ритейлер спершу завіз, а потім вивіз свої колекції з магазинів.
Піти з Криму можуть і інші українські та міжнародні мережі і ресторани. «Ми розглядаємо можливість закрити два працюючі зараз на півострові закладу «Сушия», - розповів генеральний директор мережі Роман Романчук.
Таку можливість, за інформацією видання, розглядає і французька мережа «Ашан». «Поки ми не прийняли рішення про відхід з півострова», - повідомив виданню голова наглядової ради мереж «Фокстрот.Техніка для дому» Валерій Маковецький
«Залишки в кримських магазинах мережі скоротили», - повідомив він. Маковецький додав, що рішення про подальшу долю кримських магазинів може бути прийняте керівництвом мережі протягом двох місяців.
Існує ще кілька причин, за якими мережі можуть піти з півострова. Керуючий партнер консалтингової компанії Retainet Олександр Ланецький говорить, що міжнародні мережі побоюються застосування санкцій з боку керівництва європейських країн.
За матеріалами: Капитал