НОВИНИ ДНЯ: Снайпери та розвідники: ким хоче бути більшість рекрутів "Азова"  Як уряд Шольца програв свою "війну": чому підтримка України з боку Німеччини може зменшитися й до чого тут ракети TAURUS  "Запитати зможе навіть Зеленський": Путін таки проведе "пряму лінію з народом"  67% українців живуть за межею бідності: економісти розповіли, що буде без західної допомоги  Вже 1 грудня новий циклон зіпсує погоду в Україні, - синоптик Діденко  Економити чи друкувати гроші? Чому Захід зволікає з допомогою Україні та який у влади план "Б"  Макаронний салат: класичний рецептвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
03.01.2016 2353

Украинец возглавил список наиболее смелых режиссеров 2015 года

Украинский режиссер Мирослав Слабошпицкий попал в список наиболее смелых режиссеров 2015-го года.

Как сообщает ТСН.uа, об этом пишет издание IndieWire, которое обнародовало рейтинг наиболее рисковых лент.

Фильм "Племя" Слабошпицкого возглавило список. Этот фильм был снят в украинской школе-интернате для глухих. "История рассказанная на языке жестов, без голоса за кадром и субтитрами", - говорится в описании ленты.

Также в рейтинг смелых фильмов вошли: "Виктория" Себастьяна Шиппера, "Мандарин" Шона Бейкера, "Сын Саула" Ласло Немеша, "Белый Бог" Корнела Мундруцо, "выживший" Алехандро Иньяриту и "Такси" Джафара Панахи.

Оценка материала:

5.00 / 1
Украинец возглавил список наиболее смелых режиссеров 2015 года 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
03.01.2016 2353
Еще материалы раздела «Суспільство»