НОВОСТИ ДНЯ: В Украине начнется волна похолодания с заморозками - синоптик  У Путина назвали возможные темы переговоров с Зеленским  Навальний вирішив припинити голодування  Два финучреждения добровольно отказались от страховых лицензий - Нацбанк  Мінфін запропонував обкладати податком машини, дорожчі за $43 тисячі  Украина попросила Нетаньяху стать посредником в переговорах с РФ  Латвія, Литва і Естонія висилають російських дипломатів у знак солідарності з Чехієювсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
корабли, суд, дети, Верховная Рада, юмор, спорт, Путин, женщины, Одесса, митинги, уикенд, Сергей Смоленцев, Донбасс, ЗСУ, Порошенко, #Євромайдан, досуг, религия, знаменитости, солдат, учения, пандемия, самолеты, стихийные бедствия, Лига Чемпионов УЕФА, коронавирус, пожары, технологии, Россия, Шахтер, общество, соревнования, политика, Динамо, передовая, выставки, музыка, Дмитрий Дятлов, фотография, искусство, Киев, столкновения, туризм, архитектура, живопись, традиции, выборы, фотопроект, оккупация, парады, ВМС, Новый Год, полиция, карантин, АТО, люди, Майдан, культура, политики, Зеленский, ДСНС, праздники, медицина, акции, Львів, Нацгвардия, авиация, фотографы, город, Китай, автомобили, война, экология, марш, фестивали, заводы, природа, Александр Зубко, зима, фотоподборки, тест-драйв, джаз, путешествия, показы, фотоконкурсы, мир, история, мода, пляжи, ВСУ, портрет, протесты, дизайн, футбол, США, Карпаты, животные, церковь, пейзажи, НАТО