НОВОСТИ ДНЯ: В Раде придумали, как решить проблему дефицита садиков  К Земле приближается 370-метровый астероид  Весна задерживается, идет похолодание: синоптик уточнил прогноз погоды на начало марта  Назвали автомобиль 2021 года в Европе  В ВСУ с начала года набрали более четырех тысяч контрактников  Какой будет первая неделя весны: прогноз погоды в Украине на 2-7 марта  ЄС починає програму економрозвитку на Донбасівсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
люди, НАТО, военная техника, полиция, досуг, Майдан, архитектура, солдат, музыка, Александр Зубко, дизайн, Верховная Рада, заводы, война, животные, зима, выборы, культура, соревнования, марш, медицина, технологии, фотопроект, Сергей Смоленцев, ВСУ, коронавирус, карантин, мода, тест-драйв, Путин, столкновения, политики, США, женщины, оккупация, природа, суд, фестивали, путешествия, Одесса, юмор, город, религия, Нацгвардия, авиация, футбол, ЗСУ, Шахтер, портрет, туризм, ВМС, бизнес, корабли, Лига Чемпионов УЕФА, Китай, пейзажи, автомобили, пандемия, Киев, ДСНС, политика, Карпаты, Зеленский, джаз, парады, традиции, фотоконкурсы, Донбасс, Львів, уикенд, дети, живопись, экология, Дмитрий Дятлов, Новый Год, Порошенко, самолеты, фотография, АТО, общество, фотоподборки, #Євромайдан, Россия, учения, церковь, искусство, Динамо, митинги, история, мир, выставки, спорт, пляжи, протесты, праздники, знаменитости, акции, показы, пожары, стихийные бедствия