Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
суд, Верховная Рада, НАТО, ВМС, #Євромайдан, учения, полиция, Путин, фестивали, пейзажи, война, город, люди, Нацгвардия, природа, фотопроект, архитектура, медицина, мода, футбол, авиация, политика, Шахтер, Киев, знаменитости, мир, юмор, Майдан, выставки, джаз, Порошенко, Львів, тест-драйв, военная техника, столкновения, Лига Чемпионов УЕФА, солдат, протесты, Александр Зубко, коронавирус, Дмитрий Дятлов, митинги, стихийные бедствия, животные, ВСУ, АТО, корабли, выборы, пандемия, традиции, история, туризм, оккупация, акции, марш, зима, США, спорт, портрет, искусство, соревнования, пожары, Зеленский, ЗСУ, уикенд, ДСНС, фотография, женщины, фотографы, фотоподборки, технологии, дети, показы, Россия, дизайн, путешествия, Динамо, парады, церковь, автомобили, заводы, политики, самолеты, культура, музыка, Карпаты, экология, досуг, Донбасс, Сергей Смоленцев, пляжи, фотоконкурсы, карантин, религия, Одесса, праздники, Новый Год, Китай, общество, живопись