НОВИНИ ДНЯ: Як виростити розсаду з одного помідора без зайвих витрат і використання хімії  Магнітні бурі: прогноз на вихідні, 27–28 червня  Навіщо британці будують хвилясті паркани: причина геніальна  Гороскоп на 27 червня для всіх знаків зодіаку: час повернутися до справ, які не давали спокою  Місячний посівний календар на липень 2026 року: сприятливі і несприятливі дні  Спека вдарить на повну: на Київщині очікуються аномальні температури  Окупант пригрозив Кремлю повстанням і звернувся до Путіна: Пєсков відреагуваввсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
12.02.2021   Донбас, Україна   Офіс Президента України

Зеленський на Донбасі: офіційний репортаж

Президент Володимир Зеленський разом з послами західних країн – партнерів України побував на передових позиціях у зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі. Глава держави та дипломати ознайомилися з поточною ситуацією в зоні проведення ООС, умовами служби та проживання військових.
Разом з Володимиром Зеленським передову відвідали Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен, Посол Німеччини Анка Фельдгузен, Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс, тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, Посол Канади Лариса Ґаладза, Посол Швеції Тобіас Тиберг.
«Дуже важливо, щоб посли дружніх і партнерських країн бачили на власні очі, що відбувається на Донбасі та які наслідки спричинила війна. Західні дипломати повинні отримати з перших вуст правдиву інформацію про те, як Україна виконує взяті на себе зобов'язання зі встановлення режиму припинення вогню, якого не дотримується протилежна сторона», – наголосив Глава держави.
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак зауважив, що Володимир Зеленський прагне особисто донести до військових важливість режиму припинення вогню та їхньої надважливої ролі у його збереженні попри провокації з боку противника.
«Безпека безпекою, але це наші люди, і вони повинні відчувати, що Президент приходить до них. Це для них важливо, тому що вони воюють за нас, за країну. Якщо Президент говорить про те, що він за режим припинення вогню, то він сам показує своїм приїздом, що для нього це важливо, – наголосив він. Андрій Єрмак нагадав, що Глава держави вже проїхав майже 60% лінії зіткнення. - Тому, коли Президенту доповідають військові, він розуміє, про що йдеться, тому що практично всюди він був».
Єрмак відзначив важливість сигналу від послів Франції та Німеччини – країн, які беруть участь у Нормандському форматі, а також від послів Канади, Сполучених Штатів, Великої Британії, Швеції, що Україна дотримується встановленого режиму припинення вогню.
«Збереження режиму припинення вогню є найбільш принциповим. Будь-які перемовини далі неможливо вести, коли вбивають наших людей. Важливо, що вбивають спеціальні групи снайперів, які не є у постійній дислокації. Тобто це провокація, дуже гарно організована. Це професійні вбивці, які саме для цього сюди приїжджають», – наголосив керівник Офісу Президента.
Володимир Зеленський на передовій вручив цінні пам'ятні подарунки трьом військовослужбовцям.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
карантин, выборы, учения, музыка, Україна, авиация, Александр Зубко, фотоконкурсы, юмор, Бахмут, мода, полиция, природа, ВСУ, Польша, Китай, джаз, Нацгвардия, автомобили, портрет, церковь, Росія, митинги, война, технологии, зима, люди, пейзажи, фотопроект, дизайн, уикенд, пандемия, Велика Британія, праздники, Россия, живопись, Путин, выставки, терроризм, Сергей Смоленцев, медицина, Париж, Дмитрий Дятлов, город, сборная Украины, обстрелы, мир, Київ, марш, туризм, Одесса, Динамо, фотоподборки, солдат, фотография, футбол, фестивали, военная техника, ДСНС, путешествия, НАТО, оккупация, соревнования, искусство, животные, спорт, женщины, архитектура, Донбасс, столкновения, США, пляжи, история, передовая, Майдан, политика, Війна, ВМС, ЗСУ, протесты, Порошенко, корабли, традиции, Зеленский, общество, акции, дети, пожары, культура, Верховная Рада, Львів, коронавирус, Киев, суд, самолеты, стихийные бедствия, #Євромайдан, Новый Год, Киевщина, Шахтер