НОВИНИ ДНЯ: Помилки в записі трудової книжки, які "з’їдають" десятиліття роботи  Путін у відчаї: оглядач оцінив спроби РФ знизити катастрофічні втрати танків на фронті  Шмигаль на посаді міністра енергетики замінить всіх своїх заступників, - джерела  Падіння «Габбла» стає неминучим: чому телескоп може становити загрозу для людей  Трамп ввів 25-відсоткові мита для країн, які торгують з Іраном  Революція у дієтології та нові настанови на 2025–2030 роки — цукор, білок і пірамідальне представлення їжі  У Польщі готують зміни для українців: кого торкнуться нові правилавсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі

Маски та дистанція? Ні, не чули: як студенти попри карантин відриваються на пляжах Флориди

Цього тижня в США в повному розпалі період студентських весняних канікул Spring break, під час яких молодь традиційно збирається на масштабні гуляння. Традиція гулянь була започаткована близько століття тому, і навіть коронавірус її не зламав.
Хоча цього року через пандемію коронавірусу найбільш популярні локації, а саме пляжі штату Флорида на Атлантичному узбережжі, запровадили істотні обмеження - ніяких концертів, конкурсів та вечірок, це не зупинило молодих людей, охочих відірватися. Як бачимо, попри те, що практично на кожному кроці висять нагадування про необхідність дотримання карантинних обмежень, більшість молодих людей відпочивають без масок та не дотримуються соціальної дистанції. Не допомагають навіть посилені наряди поліції, що патрулюють пляжі. Більш тото, наприклад, на Маямі-Біч запровадили комендантську годину з 20:00 на період весняних канікул. Але, як бачимо, молоді на це начхати. Та й копи далеко не завжди в масках.
Шо таке Spring break в США? Період Spring break, що дослівно перекладаться як "весняна перерва" чи "весняний прорив", вже давно став справжнім культурним, точніше безкультурним, явищем в США і за їхніми межами. Починаючи з 1930-х років, студенти і старшокласники з'їжджаються на масові гуляння в період весняних канікул. Протягом тижня-двох втомлена від навчання молодь всіляко насолоджується життям - гучні вечірки з випивкою, божевільні витівки та, зрозуміло, романтичні знайомства. Особливою популярністю користується Атлантичне узбережжя в штаті Флорида, де в кінці березня - на початку квітня доволі комфортна температура для пляжного відпочинку.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
ВМС, сборная Украины, Україна, Донбасс, фотопроект, джаз, технологии, война, Бахмут, оккупация, передовая, живопись, путешествия, авиация, пляжи, Путин, мода, обстрелы, уикенд, зима, общество, женщины, Верховная Рада, пейзажи, Киевщина, природа, учения, Китай, пожары, Париж, визиты, футбол, акции, военная техника, церковь, Крым, медицина, стихийные бедствия, выставки, Киев, история, полиция, Київ, ДСНС, суд, Війна, праздники, корабли, архитектура, НАТО, туризм, политика, фестивали, фотография, Россия, Порошенко, Одесса, Шахтер, юмор, люди, самолеты, протесты, культура, Зеленский, город, Дмитрий Дятлов, солдат, #Євромайдан, столкновения, Сергей Смоленцев, карантин, митинги, Майдан, музыка, марш, фотоподборки, Динамо, пандемия, автомобили, спорт, животные, дизайн, выборы, США, искусство, Александр Зубко, ВСУ, портрет, Польша, фотоконкурсы, соревнования, Львів, традиции, Новый Год, Нацгвардия, терроризм, мир, коронавирус, ЗСУ, дети