НОВИНИ ДНЯ: Найсильніша магнітна буря з рекордно високим індексом 8: коли вдарить та як від неї захиститися  Як та чим краще підживлювати розсаду: поради фахівців  Гороскоп на 5 червня для всіх знаків зодіаку: кому день принесе приємний поворот подій  Морква та буряк виростуть великими, солодкими та довго лежатимуть: чим їх полити  У п'ятницю в Україні подекуди короткочасні дощі, вдень до +27°  Колишній генерал ГУР назвав 6 уроків війни в Україні для Європи  США обрали сторону? Чи дійсно Вашингтон на боці України та чого чекати від Трампа вліткувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
31.05.2021   Київ, Україна   УНІАН, Укрінформ

Центр вакцинації проти COVID-19 у Києві

У Києві, Львові та Одесі розпочали роботу пілотні центри масової вакцинації проти COVID-19, які функціонуватимуть у вихідні дні. За інформацією МОЗ, обирати вакцину в центрах масової вакцинації не можна. При цьому в міністерстві нагадали, що з 29 травня використовується вакцина CoronaVac, вироблена компанією Sinovac.
Протягом цих вихідних у Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному в Києві на базі Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15), щеплення зробили 3467 осіб. Центр облаштований за стандартами ВООЗ, розрахований на розміщення 20 бригад медиків, які можуть щепити від 2 до 3 тис. осіб на добу. Також, у разі необхідності, можливо додатково залучати медиків, щоб робити від 6 до 8 тис. щеплень. Центр відкритий, перш за все, для вакцинації киян, які записались через додаток «Дія».
Локація кожної бригади в центрі вакцинації поділена на три зони: місце, де береться поінформована згода пацієнта, місце огляду та спілкування з лікарем і маніпуляційне місце, де роблять щеплення. Вакцини зберігаються у спеціальних холодильниках. Локація кожної бригади має окремий вхід та вихід. Територія облаштована місцями, де можна помити руки, є питна вода, організовано чергування бригади екстреної медичної допомоги, є зал очікування.
Директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург зазначила, що для запобігання утворенню черг щеплення роблять за попереднім записом, однак люди, які записані на 11.00 або на 12.00, прийшли із запізненням і стояли в черзі. Поки центр працюватиме лише у вихідні з 10.00 до 18.00.
Розповідаючи про те, як відбрилась люди для вакцинації в центрі, директор департаменту повідомила, що напередодні обдзвонили близько 8 тис. осіб, які записались на вакцинацію через «Дію», і запропонували прийти в суботу-неділю зробити щеплення.
«І з цієї кількості близько 800 вже вакцинувались, і 560 погодились прийти в суботу, неділю. Більшість відмовлялася прийти, тому що вихідні. Ми розраховуємо, що все таки буде більша кількість бажаючих зробити щеплення», - сказала Гінзбург. За її інформацією, сьогодні вакцинуватимуть тих людей, які належать до визначених Міністерством охорони здоров’я категорій.
Гінзбург також зазначила, що до центру сьогодні прийшли й очікують у черзі на вулиці також люди віком 65+, які не зареєстровані в «Дії», але належать до категорії, яку вже місяць, як вакцинують. У центрі їм не відмовлятимуть. Крім того, Гінзбург повідомила, триває робота з епідеміологами щодо відкриття інших центрів вакцинації. Відкриття нових локацій вакцинації залежить від наявності вакцин.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Россия, спорт, юмор, Україна, музыка, пожары, война, корабли, самолеты, фотопроект, Александр Зубко, история, Париж, выборы, Дмитрий Дятлов, ВМС, праздники, Київ, футбол, портрет, США, пейзажи, Динамо, коронавирус, авиация, учения, Зеленский, карантин, дети, женщины, протесты, культура, традиции, полиция, джаз, мода, акции, обстрелы, солдат, Сергей Смоленцев, оккупация, Велика Британія, передовая, Одесса, искусство, Війна, политика, зима, мир, медицина, суд, живопись, фотоконкурсы, сборная Украины, животные, марш, природа, Путин, митинги, Нацгвардия, ДСНС, фотография, город, дизайн, Бахмут, пляжи, военная техника, технологии, Крым, столкновения, автомобили, фестивали, фотоподборки, НАТО, туризм, Донбасс, #Євромайдан, уикенд, Польша, Киевщина, Майдан, Шахтер, выставки, соревнования, церковь, Львів, ЗСУ, общество, ВСУ, Китай, Порошенко, пандемия, путешествия, стихийные бедствия, Новый Год, Верховная Рада, Киев, архитектура, терроризм, люди