НОВИНИ ДНЯ: Морози до -27 та ожеледиця: синоптики попередили, де погода 4 лютого буде небезпечна  Ці знаки Зодіаку чекає потужний переломний момент: життя різко зміниться  Зима зіграла проти Росії: несподіваний фактор, який змінив перебіг боїв  Зеленський про "енергетичне перемир'я": або у РФ у тижні 4 дні, або її ставка на війну  У Путіна розкрили, хто поїде на другий раунд переговорів з Україною  Чому Путін саме зараз влаштував терор України: в ОП зробили заяву  Допоможе закінчити війну в Україні: Трамп оголосив про масштабну угоду з Індієювсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
31.05.2021   Київ, Україна   УНІАН, Укрінформ

Центр вакцинації проти COVID-19 у Києві

У Києві, Львові та Одесі розпочали роботу пілотні центри масової вакцинації проти COVID-19, які функціонуватимуть у вихідні дні. За інформацією МОЗ, обирати вакцину в центрах масової вакцинації не можна. При цьому в міністерстві нагадали, що з 29 травня використовується вакцина CoronaVac, вироблена компанією Sinovac.
Протягом цих вихідних у Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному в Києві на базі Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15), щеплення зробили 3467 осіб. Центр облаштований за стандартами ВООЗ, розрахований на розміщення 20 бригад медиків, які можуть щепити від 2 до 3 тис. осіб на добу. Також, у разі необхідності, можливо додатково залучати медиків, щоб робити від 6 до 8 тис. щеплень. Центр відкритий, перш за все, для вакцинації киян, які записались через додаток «Дія».
Локація кожної бригади в центрі вакцинації поділена на три зони: місце, де береться поінформована згода пацієнта, місце огляду та спілкування з лікарем і маніпуляційне місце, де роблять щеплення. Вакцини зберігаються у спеціальних холодильниках. Локація кожної бригади має окремий вхід та вихід. Територія облаштована місцями, де можна помити руки, є питна вода, організовано чергування бригади екстреної медичної допомоги, є зал очікування.
Директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург зазначила, що для запобігання утворенню черг щеплення роблять за попереднім записом, однак люди, які записані на 11.00 або на 12.00, прийшли із запізненням і стояли в черзі. Поки центр працюватиме лише у вихідні з 10.00 до 18.00.
Розповідаючи про те, як відбрилась люди для вакцинації в центрі, директор департаменту повідомила, що напередодні обдзвонили близько 8 тис. осіб, які записались на вакцинацію через «Дію», і запропонували прийти в суботу-неділю зробити щеплення.
«І з цієї кількості близько 800 вже вакцинувались, і 560 погодились прийти в суботу, неділю. Більшість відмовлялася прийти, тому що вихідні. Ми розраховуємо, що все таки буде більша кількість бажаючих зробити щеплення», - сказала Гінзбург. За її інформацією, сьогодні вакцинуватимуть тих людей, які належать до визначених Міністерством охорони здоров’я категорій.
Гінзбург також зазначила, що до центру сьогодні прийшли й очікують у черзі на вулиці також люди віком 65+, які не зареєстровані в «Дії», але належать до категорії, яку вже місяць, як вакцинують. У центрі їм не відмовлятимуть. Крім того, Гінзбург повідомила, триває робота з епідеміологами щодо відкриття інших центрів вакцинації. Відкриття нових локацій вакцинації залежить від наявності вакцин.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
протесты, акции, традиции, Нацгвардия, искусство, авиация, сборная Украины, фестивали, Бахмут, мир, джаз, праздники, экология, фотоподборки, автомобили, церковь, #Євромайдан, зима, Шахтер, Китай, оккупация, спорт, Донбасс, мода, Порошенко, Дмитрий Дятлов, путешествия, военная техника, митинги, учения, история, Київ, дизайн, Сергей Смоленцев, США, Одесса, самолеты, туризм, юмор, живопись, медицина, фотоконкурсы, стихийные бедствия, карантин, технологии, пандемия, культура, ДСНС, фотография, дети, полиция, Верховная Рада, город, Киев, женщины, коронавирус, портрет, уикенд, люди, животные, ВМС, Россия, пожары, ЗСУ, выставки, суд, Киевщина, Динамо, соревнования, марш, футбол, общество, Новый Год, передовая, выборы, НАТО, ВСУ, война, Зеленский, солдат, Майдан, природа, Париж, Александр Зубко, Львів, пейзажи, Україна, Крым, столкновения, архитектура, Війна, корабли, терроризм, Путин, Польша, обстрелы, музыка, пляжи, политика, фотопроект