НОВИНИ ДНЯ: В Україні різко здорожчав популярний овоч: ціни злетіли майже на 80%  Війна прийшла до РФ і Кремль охопила тривога: чому для Путіна починається найнебезпечніший етап  Зеленський розкрив Путіну втрати РФ на фронті та пообіцяв їх збільшити  Ретропетля Меркурія від 13 червня до 7 серпня 2026 року: гороскоп для всіх знаків зодіаку  Сирський ухвалив жорсткі рішення через погану підготовку мобілізованих  Літо стартує з удачі: для 4 знаків зодіаку відкривається найщасливіший період за останні 12 років  У спеку жовтіє листя і в’януть плоди: чим підживити огірки, щоб не втратити врожайвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
31.05.2021   Київ, Україна   КМДА, vechirniy.kyiv.ua

День Києва: Щорічний благодійний спортивний 28-й «Пробіг під каштанами»

Із самого ранку на Хрещатику зібралась велика кількість людей, які традиційно святкують день Києва 5-кілометровим пробігом під каштанами. Цього року було декілька забігів: для дітей, дорослих та професійних спортсменів. У останньому планував взяти участь Віталій Кличко, але через те, що потягнув зв’язку на нозі, не зміг бігти.
Захід відбувся із дотриманням карантинних обмежень, а старти організували хвилями. Учасники пройшли температурний скринінг та дотримувалися дистанції. Але так, як організатори проєкту підготували два формати проведення, то не всі були присутні на Хрещатику. Завдяки Online долученню частина учасників пробігли за своїм часом та місцем.
У 28-му благодійному змаганні взяли участь близько 11 тисяч людей, серед яких були й представники Київської міської державної адміністрації. До слова, минулого року участь у пробігу взяли 18 тисяч людей. Кошти від пробігу організатори збирають для Київського центру кардіології та кардіохірургії.
Довідково: проєкт був започаткований у 1993 році і на сьогодні є традиційною частиною святкування Дня Києва. Щороку Пробіг нагадує про проблему вроджених вад серця і можливості її розв’язання. Зібрані під час цієї спортивної події внески йдуть на закупівлю необхідного обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Зокрема, торік було придбано новий наркозно-дихальний апарат A7 (Mindray).

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
праздники, Париж, сборная Украины, Новый Год, пляжи, Россия, акции, Одесса, оккупация, технологии, пожары, ЗСУ, корабли, полиция, спорт, Верховная Рада, Нацгвардия, Бахмут, Київ, искусство, НАТО, история, Сергей Смоленцев, Польша, солдат, авиация, зима, пейзажи, Путин, Киевщина, выборы, передовая, Дмитрий Дятлов, Динамо, фестивали, самолеты, автомобили, дети, митинги, Майдан, коронавирус, марш, обстрелы, столкновения, суд, люди, культура, война, юмор, ДСНС, фотопроект, терроризм, Львів, #Євромайдан, мир, животные, Киев, политика, Шахтер, протесты, портрет, мода, стихийные бедствия, джаз, медицина, США, Донбасс, фотоподборки, общество, фотоконкурсы, Україна, карантин, город, выставки, фотография, Велика Британія, архитектура, уикенд, живопись, Зеленский, военная техника, ВСУ, пандемия, футбол, Александр Зубко, Карпаты, Порошенко, женщины, дизайн, туризм, Війна, учения, путешествия, музыка, Китай, соревнования, церковь, природа, ВМС, традиции