НОВИНИ ДНЯ: Як охолодити квартиру в спеку без кондиціонера: топ-3 лайфгаків  Гороскоп на 6 серпня: Стрільцям – сповільнитися, Скорпіонам – перенапруження  Одяг має затхлий запах після прання: що додати в барабан, щоб усунути запах  6 серпня: церковне свято сьогодні, яка прикмета на Яблучний Спас обіцяє щастя  Як мити підлогу, щоб вона завжди була чистою та свіжою: техніка "вісімки"  Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 6–8 серпня  Сидіння унітазу постійно зісковзує: сантехнік пояснив, як це виправити за 5 хвилинвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
31.05.2021   Київ, Україна   КМДА, vechirniy.kyiv.ua

День Києва: Щорічний благодійний спортивний 28-й «Пробіг під каштанами»

Із самого ранку на Хрещатику зібралась велика кількість людей, які традиційно святкують день Києва 5-кілометровим пробігом під каштанами. Цього року було декілька забігів: для дітей, дорослих та професійних спортсменів. У останньому планував взяти участь Віталій Кличко, але через те, що потягнув зв’язку на нозі, не зміг бігти.
Захід відбувся із дотриманням карантинних обмежень, а старти організували хвилями. Учасники пройшли температурний скринінг та дотримувалися дистанції. Але так, як організатори проєкту підготували два формати проведення, то не всі були присутні на Хрещатику. Завдяки Online долученню частина учасників пробігли за своїм часом та місцем.
У 28-му благодійному змаганні взяли участь близько 11 тисяч людей, серед яких були й представники Київської міської державної адміністрації. До слова, минулого року участь у пробігу взяли 18 тисяч людей. Кошти від пробігу організатори збирають для Київського центру кардіології та кардіохірургії.
Довідково: проєкт був започаткований у 1993 році і на сьогодні є традиційною частиною святкування Дня Києва. Щороку Пробіг нагадує про проблему вроджених вад серця і можливості її розв’язання. Зібрані під час цієї спортивної події внески йдуть на закупівлю необхідного обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Зокрема, торік було придбано новий наркозно-дихальний апарат A7 (Mindray).

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
марш, джаз, спорт, корабли, Париж, Війна, природа, фотопроект, Порошенко, пожары, дизайн, архитектура, праздники, футбол, ЗСУ, женщины, Київ, учения, автомобили, полиция, Путин, карантин, живопись, Шахтер, Бахмут, оккупация, фестивали, сборная Украины, Сергей Смоленцев, Донбасс, выставки, передовая, Львів, акции, солдат, Росія, культура, зима, технологии, город, авиация, #Євромайдан, животные, политика, искусство, дети, мир, Верховная Рада, военная техника, коронавирус, пандемия, терроризм, Одесса, Киев, церковь, Майдан, Польша, Россия, самолеты, фотоконкурсы, мода, США, Зеленский, ВМС, протесты, стихийные бедствия, Александр Зубко, Киевщина, выборы, уикенд, традиции, юмор, люди, столкновения, пляжи, Дмитрий Дятлов, митинги, соревнования, Нацгвардия, Новый Год, фотография, война, Україна, общество, туризм, НАТО, медицина, суд, обстрелы, путешествия, ВСУ, Динамо, история, Китай, музыка, пейзажи, Велика Британія, ДСНС, портрет, фотоподборки